Ziraat Bankası tarımsal kredileri yüzde 11 ile yeniden yapılandıracak!

Ziraat Bankası, çiftçinin içinde bulunduğu sıkıntıları dikkate alarak tarımsal kredileri yeniden vadelendirme kararı aldı. Yeniden vadelendirilecek kredilere yıllık yüzde 11 oranında faiz uygulanacak.

Ziraat Bankası tarımsal kredileri yüzde 11 ile yeniden yapılandıracak!

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu kararları kapsamında tarımsal kredi kullandırılan ve geçici olarak gelir – gider dengesi olumsuz etkilenen üreticilerin, tarımsal faaliyetlerinin devamını sağlamak için vadesi 30 Haziran 2019'a kadar olan işletme ve yatırım kredileri vade tarihinden itibaren 12 aya kadar yeniden vadelendirileceği kaydedildi.

Yeniden vadelendirme dönemi için yıllık yüzde 11 oranında faiz uygulanacağı belirtilen açıklamada, söz konusu faiz oranının piyasa koşullarının altında olduğu dile getirildi. Yeniden vadelendirilen tutar dışında kalan kredi bakiyesinin ise eski faiz oranı ve vade yapısıyla aynen devam edeceği ifade edildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
21 Mart 2019, 17:34

Yalan

Sinan
Daha dün yakın takibe alındı dosyam yapılandırma olsaydı haberimiz olurdu. Yalan haber inanmayın
06 Ocak 2019, 23:28

YAPILANDIRMA YALANI

İznik\'li Çiftçi
Yüzde 11 ile 12 ay vadeli yapılandirma diye reklamı yapan hangi kaynaksa gitsin ziraat bankasindan onay alsin önce! Zıraat Bankasinda böyle bir yapılandırma yok! Bütün akrabalar olarak hepimiz kredilerimizden dolayı icralık olmak üzereyi Devamı..Yüzde 11 ile 12 ay vadeli yapılandirma diye reklamı yapan hangi kaynaksa gitsin ziraat bankasindan onay alsin önce! Zıraat Bankasinda böyle bir yapılandırma yok! Bütün akrabalar olarak hepimiz kredilerimizden dolayı icralık olmak üzereyiz, bu haberin peşinden gitmek en başta bu sayfanın görevi. Lütfen bu haberi tekrar tekrar gündeme getirerek bu yapılandırmanın yalan olduğu haberini de yayın ki çiftçilere gerçekten faydanız olsun. Belki o zaman vicdana gelir de yaparlar bu yapılandırmaları. Çiftçiler olarak yardim bekliyoruz.
21 Aralık 2018, 22:13

bir yalan daha ziraat bankasına gittik öyle bir şey yok dediler
13 Aralık 2018, 19:38

senol
30 hazirandan sora borcu olanlar tc vatandaşı değilmi ne komik durum

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ