Yat sahiplerine mazot 1,7 çiftçiye 4,5!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı, yat ve kotra sahiplerine litresi 1,7 liraya mazot alma imkanı verilirken, çiftçilerin ise 4,5 liraya mazot kullandığını söyledi.

Yat sahiplerine mazot 1,7 çiftçiye 4,5!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik hakkında verilen gensoru öncesi Genel Kurul'da konuşan Milletvekili Muharrem Varlı, Türkiye'nin bir buğday açığının oluşmaya başladığını söyledi. Varlı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının buna karşı önlem alması ve buğdaya verilen teşvik ödemesinin artırılmasını istedi. Yat ve kotra sahiplerine litresi 1,7 liraya mazot alma imkanı verilirken, çiftçilerin ise 4,5 liraya mazot kullandığına dikkati çeken Varlı, çiftçilerin kullandığı mazot fiyatında düşüş beklediklerini kaydetti.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
19 Haziran 2017, 16:16

İNSAF

YAVUZ
BENDE AKPARTİLİYİM AMA EL İNSAF YA ADAMLAR ZATEN ZENGİN KEYFİ İÇİN GEZMEYE UCUZ MAZOT ALIYOR BİZ EKMEĞİMİ KAZANMAK İÇİN ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETMEK İÇİN PAHALI MAZOT ALIYORUZ BU HAKSIZLIKTIR BU İŞDE VEBAL VAR BU VEBAL YETKİLİLER Devamı..BENDE AKPARTİLİYİM AMA EL İNSAF YA ADAMLAR ZATEN ZENGİN KEYFİ İÇİN GEZMEYE UCUZ MAZOT ALIYOR BİZ EKMEĞİMİ KAZANMAK İÇİN ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETMEK İÇİN PAHALI MAZOT ALIYORUZ BU HAKSIZLIKTIR BU İŞDE VEBAL VAR BU VEBAL YETKİLİLERİN SIRTINDADIR DERHAL ÇÖZÜLMELİ
19 Haziran 2017, 16:13

MAZOT

YAVUZ
NİYE 2018 BU SENEDEN BAŞLASINLAR BU ÜLKENİN EKONOMİSİNE YATLA GEZMEKMİ KATKI SAĞLIYOR ÇİFÇİNİN TRAKTÖRÜNE KOYUP MAZOTU TARLASINDA ÇALIŞIP ÜRETMEKMİ KATKI SAĞLIYOR
14 Haziran 2017, 15:59

Gerçekten debir Akp li olarak

Mehmet
Mhp biz çiftçilerin dert ortağı oluyor sn bahçeli ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum
14 Haziran 2017, 13:14

laf olsun

sıgırcı
Başbakanımız.Tarım Bakanımız mazoton fiyatının çiftçilere 2018 yılında % 40 indirimli verilecegni açıkladılar Sn vekil neyi eleştirir !

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.