Kadın çiftçiler fuarda fikir sahibi oldular

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Tarımda Kadın Girişimciliğinin Güçlendirilmesi Programı kapsamında ilde uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan kadın çiftçiler,Kocaeli İlinde düzenlenen “Doğu Marmara Tarım Fuarı” ve “Doğu Marmara Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarı”na götürüldü.

Kadın çiftçiler fuarda fikir sahibi oldular

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen fuara İl Müdürü Harun Kabaoğlu, İl Müdür Yardımcısı Necdet Çiçek, KTV Şube Müdürü Burcu Şener, Teknik personeller ve İlimizde girişimci 65 kadın çiftçi katıldı.

Fuara katılan Girişimci Kadın çiftçilerimizin tarımla ilgili birçok konuda gözlem yapma ve fikir sahibi olmaları sağlandı.Stantlarda görevli kişilerden broşür ve katalog alarak "Tarımda Kadın Girişimciliğinin Güçlendirilmesi Programı" kapsamında ülkemiz genelinde yapılacak proje yarışması için hazırlayacakları projeler için faydalı bilgiler edindiler.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ