Haymanalı süt üreticisinin isyanı!

Ziraat Bankası'ndan kullandığı kredileri ödeyemediği için mallarına ipotek konulan süt üreticisi tepkisini, Ziraat Bankası şubesi önünde sütlerini dökerek gösterdi.

Haymanalı süt üreticisinin isyanı!

Ankara/Haymana'da süt üreticiliği yapan Zafer Özyiğit, Ziraat Bankası'ndan kullanılan kredileri ödeyemediği için mallarına ipotek konulması üzerine Ziraat Bankası Şubesi önünde eylem yaptı. Getirdiği sütleri şubenin önünde yere döken üretici Özyiğit, ürünlerinin para etmediğini ve yaşadıkları sıkıntıları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazarak ilettiklerini söyledi. Özyiğit, ancak sorunlarına bir çözüm bulunmadığından dert yandı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
17 Nisan 2018, 09:22

hayvancılık

halk
hükümet diyor ki süte zam yaptık.süt 1.20 krş ken yemin çuvalı 55 liraydı.süt 1.42 oldu yemin çuvalı 67 lira oldu hükümet süte mi zam yaptı yoksa zenginin cebine daha fazlamı para soktu
15 Nisan 2018, 14:13

Bir yandan

Ne aci
O kadar uzuldum ki vatandasa ,bir yandan kurumlar savurganlik yaparken bir yandan uretici durumu.Algi operasyonu diye diye insanlarin dustugu duruma bakin.Denetim mekanizmalari yerle bir oldu.Biran once kendileri gelsinler,kolay degil ulkeyi yonetmek Devamı..O kadar uzuldum ki vatandasa ,bir yandan kurumlar savurganlik yaparken bir yandan uretici durumu.Algi operasyonu diye diye insanlarin dustugu duruma bakin.Denetim mekanizmalari yerle bir oldu.Biran once kendileri gelsinler,kolay degil ulkeyi yonetmek,sistem bozulursa hersey biter.
15 Nisan 2018, 13:24

ÇÜRÜME

İlçe müdürü
Reis bir de bakanlığın içini görmeli. İçi çürümüş, liyakatı bitirmiş bir bakanlık... çalışma barışı ve adaleti sıfır.
14 Nisan 2018, 16:52

Gerçekler acıdır acıtır

Tokatlı
Türk çiftçisinin gerçekleri bunlar ama provokasyon derler hor görürler dayı bunlar yine iyi gunlerimiz. Allah yardımcımız olsun
14 Nisan 2018, 15:51

HALK

o.a.h
Bu tür eylemleri Reis görmeli. Bence Reisin etrafındakiler halkın ekonomik durumunu ona göstermemek için büyük çaba harcıyor.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ