ÇKS’de 30 Haziran’a dikkat!

Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 2017 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının 30 Haziran Cuma günü mesai bitiminde tamamlanacağını bildirdi.

ÇKS’de 30 Haziran’a dikkat!

Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden, yapılan açıklamada, 2017 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının 30 Haziran Cuma günü mesai bitiminde tamamlanacağını bildirdi. Açıklamada, Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olup, üretim bilgisi değişikliği yapmak isteyen üreticilerin başvurularını 15Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapmaları gerektiği aktarıldı.

Kaynak: Samsun Tarım İl Müdürlüğü
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ