Çiftçinin hasarı tespit edilerek Bakanlığa gönderilecek

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Yalova'da dün öğleden sonra yağan şiddetli yağışlardan etkilenen 2 çiftçinin serasında incelemelerde bulunarak, “hasar tespit raporu hazırlanarak Bakanlığa gönderilecek" dedi.

Çiftçinin hasarı tespit edilerek Bakanlığa gönderilecek

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, il müdürlüğünde görev yapan hasar tespit ekibiyle birlikte Merkez Kadıköy ve Samanlı'da incelemelerde bulundu. Taşkından etkilenen üreticilerle görüşen Parıldar, hasat tespit ekiplerini harekete geçirdiklerini belirtti. Kadıköy beldesinde 2 çiftçinin serasında taşkından etkilendiğini tespit ettiklerini kaydeden Parıldar, hasar tespit raporunun hazırlanarak Bakanlığa gönderileceğini belirtti.

TARIMDANHABER



Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ