Bu haber yürekleri burktu: İflas eden çiftçi intihar etti!

Adana'da hayvancılık yaparken iflas eden 4 çocuk babası yetiştirici, girdiği bunalımdan çıkamayarak camide kendi kafasına ateş ederek intihar etti.

Bu haber yürekleri burktu: İflas eden çiftçi intihar etti!

Adana'nın Ceyhan ilçesinde hayvancılık yapan Osman Beytekin ismindeki yetiştirici iflas edince, intihar etti. Camide tabancayla intihar eden yetiştiricinin görüntüleri güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

VATANDAŞLAR TARAFINDAN FARK EDİLDİ

İntihar anı sabah saat 07.30'da gerçekleşirken, Beytekin'in cenazesini vatandaşlar saat 11.00 sıralarında fark etti. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri Beytekin'in hayatını kaybettiğini belirledi. Beytekin'in cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Osman Beytekin'in cenazesi otopsinin ardından yakınları tarafından alınarak toprağa verildi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
04 Ekim 2017, 23:21

Önü tıkanan yatırımlar

SS Malazgirt ilç Merk TKK
Sayın Bakanım Muş Malazgirtte 10 Adet büyük baş hayvan üretimi için yatırımlar yapıldı Ve bunların hiç biri işletmelerini faaliyete sokamadı burda suçlu kim Bakanlı dışında Başka kurumlardan tarafsız müfettiş göndermezmişsi Devamı..Sayın Bakanım Muş Malazgirtte 10 Adet büyük baş hayvan üretimi için yatırımlar yapıldı Ve bunların hiç biri işletmelerini faaliyete sokamadı burda suçlu kim Bakanlı dışında Başka kurumlardan tarafsız müfettiş göndermezmişsiniz,Bunu özellikle sizden talep ediyorum gelsin incelesinler bunlarda suçlu kurumsa lütfen hak ettikleri ceza verilsin çiftçi suçluysa onada hak ettiği en ağır ceza verilsin. Bu duruma müdahale etmezseniz yakında burdada intiharlar olabilir lütfen sesimizi duyun
04 Ekim 2017, 05:33

ADANA

Ziraatci
Adana yine adana
03 Ekim 2017, 08:58

BURÇLU ÇİFTÇİ
çiftçiler aileleri ile hatta bütün köylüleri ile beraber borç batağında kardeşim tefecilerin elinde

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ