2018 Genç Çiftçi Projesini kazananlar belli oldu!

2018 yılı Genç Çiftçi Projesi hibe desteği almaya hak kazananların askı listeleri il müdürlüklerinde yayınlanmaya başladı.

2018 Genç Çiftçi Projesini kazananlar belli oldu!

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No:2018/12) gereğince; 2018 yılında hibe almaya hak kazananlar belli oldu. 2018 yılı Genç Çiftçi Projesi hibe desteği almaya hak kazananların askı listeleri il müdürlüklerinde yayınlanmaya başladı.

Askı listesindeki başvuru sahiplerinin 9 Temmuz 2018-13 Temmuz 2018 tarihleri arasında İl/İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine gerekli belgelerle birlikte müracaat ederek hibe sözleşmelerini imzalamaları gerekiyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
04 Temmuz 2018, 22:35

ALLAH AKİL FİKİR VERSİN

bıngöl
Açiklandı acıklanmasına ama torpıl çok vardı puan olarak daha fazla almamıza ragmen degerlendırmeye bıle almadan kendı adamlarına verdıler . Bu ulkede bir yapmak ıcın neden torpılsız olmuyor ben anlıyamadım müslümanız sozde; h Devamı..Açiklandı acıklanmasına ama torpıl çok vardı puan olarak daha fazla almamıza ragmen degerlendırmeye bıle almadan kendı adamlarına verdıler . Bu ulkede bir yapmak ıcın neden torpılsız olmuyor ben anlıyamadım müslümanız sozde; hak en cok bızım dikkat etmemız gerekırken neden adamcılık oluyor anlamadım. Bazen bu haksızlıklar karşısından ıcın cekıp gıtmek ıstıyor ınsan.
03 Temmuz 2018, 14:18

kim kazandı ne kazandı kazananlar belli : ))))))))

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çiftçi HABERLERİ