'Sıfır Atık Projesi' hakkında toplantı

Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü personeline yönelik “Sıfır Atık Projesi” hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. İl Tarım Orman Müdürü Dr. Emine SEVER'in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Eskişehir İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünde görevli konu uzmanları tarafından proje hakkında bilgi verildi.

'Sıfır Atık Projesi' hakkında toplantı

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER; sürdürülebilir bir çevre ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak adına bu projenin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğuna değinerek, hem kurumumuzda hem de evlerimizde bir atık kültürü oluşturulması gerektiğini ifade etti.

İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER, atıkların Müdürlüğümüzün çeşitli yerlerine koyulan kutularla cinsine göre ayrılacağını ve ayrılan bu atıkların belirli periyotlarla tartılarak ülkemiz ekonomisine yapılan katkının ölçüleceğini söyledi. SEVER; sözlerine son verirken,Müdürlüğümüz personelinden projeye azami desteğin verilmesini ve atıkların değerlendirilmesi konusunda hassas davranılmasını istedi.

Toplantı, Eskişehir İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünde görevli Çevre Mühendisi Mesut ÇİFTÇİ tarafından yapılan sunum ile sona erdi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
23 Aralık 2018, 21:25

Tebrikler
Aklı başında bir mudur gördük sonunda. Müdüre hanımın akademi unvanı bile yetmiş Eskisehirimize. Bazı illerdeki gibi sacma sapan kardeş aramıyoruz. Ilimize faydalı tarımsal faaliyetlerle ilgili her tür proje en iyi şekilde uygulanı Devamı..Aklı başında bir mudur gördük sonunda. Müdüre hanımın akademi unvanı bile yetmiş Eskisehirimize. Bazı illerdeki gibi sacma sapan kardeş aramıyoruz. Ilimize faydalı tarımsal faaliyetlerle ilgili her tür proje en iyi şekilde uygulanıyor. Laylay lom ile günü kurtarma derdimiz yok çok şükür. Teşekkürler Emine hocam

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Çevre HABERLERİ