Fakıbaba’dan Kılıçdaroğlu’na ucuz et fiyatına manevi tazminat davası

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ucuz et fiyatına manevi tazminat davası açacak.

Fakıbaba’dan Kılıçdaroğlu’na ucuz et fiyatına manevi tazminat davası

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisiyle ilgili söylediği "O, paraya sahip çıkıyor, cebine sahip çıkıyor, çocuklarına sahip çıkıyor, köşeyi dönmeye sahip çıkıyor." şeklindeki sözlerini yargıya taşıyacak. Fakıbaba'nın, Kılıçdaroğlu hakkında ucuz et kapsamında marketlerde satılan kıyma ve kuşbaşının bedeli olan 60 liralık manevi tazminat davası açacağı öğrenildi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
12 Kasım 2017, 23:09

tazminat

coşkun yıldız
Sayın bakan aslında bütün üreticiler size açmalı tazminat davası

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Beyaz ve Kırmızı Et HABERLERİ