Bakan Fakıbaba: 'Arkadaşlarımızın duasını istiyoruz'

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kırmızı et konusunda üreticinin ve tüketicinin memnun olacağı bir sistem üzerinde çalıştıklarını belirterek, "4 aylık planımızı yaptık" dedi. Fakıbaba, bu konuda dua beklediklerini de belirtti.

Bakan Fakıbaba: 'Arkadaşlarımızın duasını istiyoruz'

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde İlören mahallesinde çadırda yaşayan tarım işçilerini ziyaret etti. Gazetecilerin et fiyatları ile ilgili sorularını yanıtlayan Fakıbaba, bu konuda 2017 için 4 aylık plan yaptıklarını belirterek, et fiyatlarıyla ilgili bir şey söylemeyeceğini kaydetti. Üreticinin ve tüketicinin mutlu olacağı bir sistem üzerinde çalıştıklarını söyleyen Fakıbaba, şunları kaydetti:

ŞU AN İNSANLARIMIZIN MUTLU OLMADIĞINI BİLİYORUM

“Biz planlı çalışırız. Halkımız bana iki, iki buçuk ay müsaade etsin. İyi şeyler ortaya çıkarsa tabii ki alkışı hak etmiş oluruz. Kötü olursa da başta ben çok üzülürüm. Fakat başarısızlığı kabul etmeyen bir kişiliğim var. Arkadaşlarımızın duasını istiyoruz. Samimi bir şekilde çalışarak 'kazan-kazan' sistemiyle üreticinin de tüketicinin de mutlu olmasını sağlamak ilk hedefimiz. Şu an insanlarımızın hepsi mutlu mu? Değil. Bunu ben çok iyi biliyorum. Fakat herkesin mutlu olabileceği planlamalarımız var. 4 aylık planımızı yaptık. İnşallah başarılı olacağız."

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 9 Adet Yorum Yapılmış.
25 Ağustos 2017, 19:24

hayırlısı

M.K
Sayın Bakanım biz size dua ederiz de,bu kadrolarla işiniz çok zor gözüküyor.Bir ileri bir geri gider durursunuz.Değişim şart bunu yapınca sorunlar zaten çözülecek..Çözülmese bile insanların algısı değişecektir.
21 Ağustos 2017, 22:48

Sayin Bakana Dileğimiz
Sayın Bakanım görevden alınan bu eski il müdürlerinin yardımcılarını yeni il müdürü atayınca ekip değişmiyor. Sadece eskinin yenine daha kibirlisi ve şımarığı geliyor. Akp ye hizmet etmeyecek sonrasında devletimize faydası olma Devamı..Sayın Bakanım görevden alınan bu eski il müdürlerinin yardımcılarını yeni il müdürü atayınca ekip değişmiyor. Sadece eskinin yenine daha kibirlisi ve şımarığı geliyor. Akp ye hizmet etmeyecek sonrasında devletimize faydası olmayan bu idarecilerin tek projeleri personele mobing yaparak canından bezdirmek mevcut şube müdürlerinin tek hayali personelini daha fazla ezeceği günlerin bir an önce gelmesi. Size verilen brifingler bilgi notları hep çok güzel hep çok başarılı sistem dışına attıkları personeli dedikoducu iş yapmaz tipler olarak niteleyip söylemlerini itibarsızlaştıyorlar. Ve sizi yanıltmaya devam ediyorlar. Son dönemdeki bakanlarımız radikal kararlar veremedikleri için başarısız oldular. Dileriz bu sisteme bir neşter vurursunuz
21 Ağustos 2017, 15:25

Umarım haber yanlıştır.
21 Ağustos 2017, 14:50

Bırakın bu işleri

Hep laf ne yapılacağı belli değil
21 Ağustos 2017, 14:25

ayhan kurul
geçenki bakan sayesinde kuzu pirzola 77 tl yaşasın 4 ay sonra et yiyebilecegiz
21 Ağustos 2017, 13:51

.......

.....
4 aylık plan kadro değişimi olmadan yapıldıysa,atın çöpe gitsin:)
21 Ağustos 2017, 10:38

Genetik kontrol ve ıslah

Sıgırcı
Sn Bakanım Biyoteknoloji k genetiksel ıslah!
21 Ağustos 2017, 05:57

Başka telden çal

Mehmet balek
Ahh sen yokmusun,Bu türküleri urfada çok dinledik :) başka telden çalalım lüften
21 Ağustos 2017, 01:28

Y.

H.
4 aylık plan cok olmus sanki 3 günlük yapabilirsiniz kesin başarılı olur

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Beyaz ve Kırmızı Et HABERLERİ