Yunak Tarım Kredi Kooperatifine atanan Sarı görevine başladı

Yunak İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü görevine yeni atanan Sinan Sarı görevine başladı.

Yunak Tarım Kredi Kooperatifine atanan Sarı görevine başladı
banner200

Hakimiyet.com'dan Şengül Gürbüz'ün haberine göre, 2548 Sayılı Yunak Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü İlker Hurmanlı’nın Konya Çumra’ya tayininin çıkmasından dolayı boşalan Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü görevine getirilen Sinan Sarı, yeni görevine başladı.

Sinan Sarı 1982 Konya Sarayönü doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Konya’da tamamlayan Sarı, 2007 yılında Selçuk Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 2008 yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde göreve başlayan Sarı, evli ve üç çocuk babası.

Göreve yeni başlayan Sinan Sarı, Yunak’ta görev yapacak olmaktan mutluluk duyduğunu ve görev süresi boyunca ilçeye hizmet etmek için gayret göstereceğini söyledi. Sarı, kendisinin de çiftçi bir aileden geldiğini belirterek, “Elimizden geldiği kadar Yunak halkına yardımcı olacak ve imkanlarımız doğrultusunda gereken desteği sunarak çiftçimizin kalkınmasına katkı sağlayacağız" dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet deveci
Mehmet deveci - 2 yıl Önce

Tarım kredisi

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Kesinlikle dikiliden icazet almis biridir ki yonetim sikiysa atamasin hocasi onu o koltuk tan alir tkk ne bakan ne yonetim vs yönetmiyor yonetilen yer tkk genel merkezi izmir dikilide bunu devlet bilmiyor sa devlet yönetenler biz yöneltiyoruz demesin

banner151

banner251