Yassıada Başsavcısının gelini Tarım Bakanlığında Daire Başkanlığına atandı haberiyle ilgili düzeltme!

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanlığına atanan Başak Egesel haberiyle ilgili düzeltme...

Yassıada Başsavcısının gelini Tarım Bakanlığında Daire Başkanlığına atandı haberiyle ilgili düzeltme!
banner200

Söz konusu haberimizde Organik Tarım Daire Başkanlığına atanan Başak Egesel’in, Adnan Menderes hakkında 7 kez idam isteğinde bulunan, 1960 darbesinin Başsavcılarından olan Altay Ömer Egesel’in doğrudan gelini değil, eşinin babasının amcazadelerindenmiş. Bu maddi hatadan dolayı Başak Egesel'den ve takipçilerimizden ve özür diliyoruz. 

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcısı kadrolarına ve Daire Başkanlıklarına Bakan Pakdemirli tarafından atamalar yapıldı. Yapılan atamalarda, Çanakkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde şube müdürü olan Başak Egesel, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanlığına atandı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınavla Atanmış İlçe Müdürü
Sınavla Atanmış İlçe Müdürü - 11 ay Önce

ben sınavla ve de kimseye eyvAllah etmeden en yüksek puanla atanmış bir ilçe müdürüyüm. bu insanlar, hiç bir sınava girmeden atanınca ADALET nasıl sağlanacak.NOKTA

Yılmaz Yücetürk
Yılmaz Yücetürk - 11 ay Önce

Atanan hanımefendinin Yassıada Savcısı'nın gelini veya akrabası olması bu haberde neden gündeme geliyor anlamadım. Burada verilmeye çalışılan mesaj nedir? Bu habercilik filan değil, düpedüz itibar süikastı yapma çabası. Bir de söz de düzeltme yapılmış. Ayıp, yazık... Ülke ne günlere kaldı!

Alpay Sinan
Alpay Sinan - 11 ay Önce

Başak hanımı, bilgi birikimi ve çalışkanlığı ile hak ediyor.

Yanlış yol doğruya ulaştırmaz!
Yanlış yol doğruya ulaştırmaz! - 11 ay Önce

Şimdi farzedelim ilk yaptığınız haber doğru ve bu hanımefendi o kişinin gelini. Kardeşim bu insan o kişinin gelini diye taşmı yiyecek. Gerekli liyakatı sağlıyor ve insani olarak, ahlaki olarak bazı değerleri bünyesinde bulunduruyorsa Cumhurbaşkanı bile olabilir. Senin ilk haberi yapmandaki amaç ne? Sen birilerinin ekmeğine yağ sürmek birilerininde önüne set çekmek için yaptın bu haberi yani haberci ahlakıyla değil. Şimdi soruyorum: O savcı ile senin farkın ne? Bi otur düşün.

Mustafa Yilmaz
Mustafa Yilmaz - 11 ay Önce

Duzeltme ozur için tesekkur ederiz.
Haktır kolay yenemedi idi

Doğrusu
Doğrusu @Mustafa Yilmaz - 11 ay Önce

Şube müdürü nasıl olmuş sınavlamı yoksa aynı yolla vekaletenmi atanmış..sınavla şube müdürü olanlar neden daire başkanı atanmıyor.sevim hanım mesela..vekil şube müdürleri şube müdürü olurken hangi yolu kullandılarsa daire başkanı olurkende aynı yolu kullanıyorlar.olay bu..bu soyadını reis affetmez..

misafir
misafir - 11 ay Önce

Hatadan dönülmesi objektif gazetecilik adına önemli tebrik ederim. Muhakkak bundan sonra daha dikkatli olunacaktır.

HDM
HDM - 11 ay Önce

Öncellikle size bu haberi servis eden bizden özür dilemeli,sonrada sizde etik değerlerinizi gözden geçirin.

Tuncay Sahin
Tuncay Sahin - 11 ay Önce

Sizin çoğu haberiniz için düzeltme yapmanız gerekir.
Haberi bulup nereden kimden geldiğine bakmadan hemen yayına koyuyorsunuz.Asli astarini bilmeden habercilik yapilmaz.Sizle her bilgi paylasan doğru bilgi vermeyebilir.
Bu yaptığınız düzeltme sizin daha önce ve sonra yaptığınız haberlerin doğru olmadığı anlamına gelir bence.
Haber yapacaksaniz kendiniz emin olun önce yoksa çok kötü niyetli insanlar var sizleri kullanmis olurlar sizin yapmanız gereken size gelen her haberi aslını ogrenmeden paylasmamaniz.


banner151

banner251