TZOB’da dikkat çeken ziyaret trafiği: Fotoğraf çektirip kopyala yapıştır açıklama yaptılar!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı 15 Ocak-22 Ocak tarihleri arasında 22 ilin ziraat oda başkanları teker teker ziyaret etti. Oda başkanlarının ziyaret trafiği dikkat çekerken, çiftçinin güncel sorunlarına yönelik kopyala yapıştır şeklinde iki cümlelik bir açıklama yapılması ilginç bir görüntü ortaya çıkardı.

TZOB’da dikkat çeken ziyaret trafiği: Fotoğraf çektirip kopyala yapıştır açıklama yaptılar!
banner200

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı 15 Ocak-22 Ocak tarihleri arasında sırasıyla; Kars-Erzinan, Ağrı-Iğdır-Erzurum, Konya, Afyonkarahisar-Uşak, Bingöl-Isparta-Muğla-Şırnak, Karabük-Malatya, Balıkesir-Elazığ-Kayseri, Diyarbakır-Şanlıurfa ve Artvin-Sivas-Bursa illerinden gelen ziraat oda başkanları ziyaret etti.

TZOB'un web sayfasında güncel haberler bugünlerde tamamen oda başkanlarının ziyaret haberlerinden oluşurken, bütün ziyaretler sonrasında da çiftçinin sorunlarına ilişkin olarak kopyala yapıştır şeklinde açıklama yapılması dikkat çekti.

Ziyaret sonrasında çiftçinin gündemindeki sorunlara ilişkin kapsamlı bir açıklama yapılmazken, bütün görüşmeler sonrasında sadece "Bayraktar ve Oda Başkanları, 2019 yılında ödenemeyen çiftçi borçları, elektrik ve sulama ücretlerinin yüksekliği başta olmak üzere çiftçilerin yaşadığı sorunları ve yapılması gerekenleri görüştüler" denildi. Bu açıklamaların da yapılan 10 farklı ziyaret haberinde kopyala yapıştır şeklinde sunulması ilginç bir görüntü ortaya çıkardı. 

İŞTE TZOB'DA DİKKAT ÇEKEN ZİYARET TRAFİĞİ VE SONRASINDA YAPILAN KOPYALA YAPIŞTIR AÇIKLAMALAR!

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan ÖZDEMİR
Hasan ÖZDEMİR - 2 yıl Önce

Lanet olsun yüzlerine. Devlet te çiftçiyi ziraat odalarına üyeliğe mecbur kıldı. Çiftçinin kanını emen sülükler.

Nedim Yaşar Gürsoy
Nedim Yaşar Gürsoy - 2 yıl Önce

Ziraat Odası Kanunu değiştirilsin.Çağa uygun hale getirilsin.Delege sistemi değiştirilsin.Bütün üyelere oy hakkı verilsin.Oda başkanı sadece bir dönem için seçilsin.Asgari ücret kadar maaş alsın.Yabancı dil bilmesi zorunlu olsun.Bütün Ziraat Odası başkanları kadın olsun.Yeter artık.Erkekler aday bile olamasın.Teşekkür ederim.

Ciftci
Ciftci - 2 yıl Önce

Yıllardır çiftçinin sırtındaki kan emici bunlar çiftçi kendi ziraat oda başkanlarını seçerken hata yapıyor şemsi bayraktar çiftçileri savunmuyor koltuk gitmesin yeter

M.e.koc
M.e.koc - 2 yıl Önce

Bu ne zaman birakacak koltuğu

cifci
cifci - 2 yıl Önce

kan emici embesiller milletin rızkıyla bir yerlere gelen sülükler çifciye hic bir yaarıı olmayan kıravatlı

Ali alper
Ali alper - 2 yıl Önce

Babası Hüsamettin bayraktar yıllarca başkanlık yaptı, şimdi oğlu Şemsettin bayraktar başkan. Çiftçinin parası ile saltanat sürüyorlar.
Oda, dernek , parti, vakıf vb kuruluşların başkanlarını iki senede bir değiştireceksin.

Yarın yerine ya damadını, ya oğlunu oturtur.

Yunus
Yunus - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun çiftçi icralık avukatlar ağızlarını açıp kurbanlarını bekliyor bu duruma çiftçiler neden düştü taktiri ilgilenmiyenlere

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Çiftcinin borcunu ertelemekle olmaz çiftçi karedemesse yine ödeyemez yine batmakta olur üreticinin ürettiğinden kar etmesi gerekir elektirik gübre mazot bunlar çiftçiyi eritiyor ürününü sezon zamanı ürününü satamıyor yetkililer bunları gõzden geçirmeli fırsatçıları eline bırakmamalı ALLAH çiftçilerimizin yardımcısı olsun


banner251