Toç Bir-Sen'den Bakan Pakdemirli'ye rotasyon talebi

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, OGM’deki rotasyonun isteğe bağlı yapılması için çağrıda bulundu.

Toç Bir-Sen'den Bakan Pakdemirli'ye rotasyon talebi
banner200

Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk,  Orman Genel Müdürlüğü’nde uygulanan rotasyonun isteğe bağlı olarak yapılması konusundaki taleplerini yineledi. Öztürk, Orman Genel Müdürlüğü’nde Mart döneminde yapılması planlanan zorunlu tayin işlemlerinin, geçen yıldaki gibi 'isteğe bağlı olarak' uygulanmasına ilişkin taleplerinin Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli tarafından olumlu karşılanacağına inandıklarını belirtti.

Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Ülkemizde Covit-19 vakalarındaki artış nedeniyle,OGMde 2020Mart döneminde yapılması planlanan zorunlu tayin işlemlerinin,geçen yıldaki gibi 'isteğe bağlı olarak' uygulanmasına ilişkin talebimizin Bakanımız Sn. @bekirpakdemirli  tarafından olumlu karşılanacağına olan inancımız tam.

Tarım ve Orman Bakanlığına personel alımındaki duyarlılığı ve kontrol hizmetleri ilave ödeme yönergesindeki personel lehine olan yaklaşımları için Sn. @bekirpakdemirli’ye teşekkür ediyor, aynı yaklaşımı OGM’deki rotasyonun  isteğe bağlı olarak yapılması konusunda da bekliyoruz."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE

banner251