TMO Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, 231 pozisyon için personel istihdam edeceğini duyurdu.

TMO Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak
banner200

TMO’dan yapılan açıklamada, ataması yapılacak 231 personel için ÖSYM tarafından duyurularının yapıldığını, tercihlerin 9-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşeceğini bildirdi. Açıklamanın devamında, 231 pozisyonun 17’sinin merkezde, 40’ında Afyon Alkaloidleri Fabrikası’nda (AAF), 174 tanesinin ise taşrada istihdam edileceği belirtildi.  

Bu kapsamda 35 Ziraat Mühendisi Eksper, 5 Kimya Mühendisi, 1 Makine Mühendisi, 1 Elektrik Mühendisi, 2 Kimyager, 30 Muhasebeci, 92 Memur, 55 Teknisyen, 1 Mütercim, 2 İtfaiyeci, 4 Ekonomist ve 3 Sekreter pozisyonu için ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacak. Yerleştirmeden sonra herhangi bir mülakat yapılmayacak.

2018 yılında çeşitli kadrolarda ataması yapılan 170 personel ile birlikte son bir yılda TMO’da toplam 401 personel istihdamı sağlanmış olacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah kemaloglu vah Kemaloglu
Ah kemaloglu vah Kemaloglu - 2 yıl Önce

Bir genel müdür gelir kurumu bitirir başka bir genel müdür gelir kuruma hayat verir sayın Ahmet Güldal müthiş bir bürokratlık dersi vermiştir bir de bölge müdürlüğünü kurarsa işi bilmeyen kendi çıkarı icin personel eziyet eden şube müdürlerinden da kurum temizlenir

tebrikler.
tebrikler. - 2 yıl Önce

TMO yu bitirmek isteyen eski genel müdür kemaloğlu üzülmüştür tmo nun büyüdüğünü görünce ..

Tebrikler Ahmet GÜLDAL

Mühendis
Mühendis - 2 yıl Önce

Tmo da yıllardır alım yapmayan ajanslar var. İşi olmayan ajanslar kapatılmalı herbirinin aylık binlerce lira gideri var bir iş yaptıkları yok.

Ziraat mühendisi
Ziraat mühendisi @Mühendis - 2 yıl Önce

Kesinlikle doğru bir yorum. Bazı ajanslarda 2-3 personel kalmış işlemler geçici görevlendirme ile yürütülmektedir. Bu gibi ajansların tesisli ekibe dönüştürülmesi kurum yararınadır ve bu konuda karar şube müdürlüğü inisiyatifine bırakılmamalıdır. Genel müdürlük düzeyinde karar verilmelidir.

Çiftçi Mustafa
Çiftçi Mustafa - 2 yıl Önce

Tmo da bazı eksperler ve personel iş yapmamak için çiftçiye zorluk çıkarıp ürünlerine bahane bulup almıyor. Çiftçi kardeşlerim bu konuda mağdur olan varsa hep birlikte sesimizi duyuralım genel müdürlüğü arayıp şikayet edelim zorluk çıkaran işyerlerini.

SERKAN ULU
SERKAN ULU @Çiftçi Mustafa - 2 yıl Önce

yalan söylüyorsun. TMO'nun alım şartlarına uymadığı için ürün alınmamıştır iş yapmamak için değil. İftira atmayın. TMO çürük veya yeterince kurumamış malı neden alsın? TMO'nun alım şartlarına uyup da kapıdan geri dönen tek bir tane bile çiftçi yoktur.

özlem akcan
özlem akcan - 2 yıl Önce

ösym 2019 tercik kılavuzundan başkada mı alım bildirdi bakan

Şirket personeli
Şirket personeli - 2 yıl Önce

Kurumumuzu seviyoruz TMO nun her işini yapan memurun burun kivirdigi işi olmadığı halde memurun işini bile yapan şirket personeline kadro vermeyen ismail Kemaloğlu garibanlari eli yakanda olsun inşAllah sana kalsa ofisi kapatacaktın saolsun Ahmet Güldal bey sirket personeline kadro vermesede maaşlarında iyileştirme yapmıştır Allah razı olsun bu vatanın kurumlarımızın başına Allah yolunda hizmet eden insanlar gelir inşAllah

banner151

banner251