TKDK Başkanı Hakan Kalender görevden alındı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Hakan Kalender görevden alındı. Hakan Kalender’in yerine atanacak ismin Pazartesi günü görevine başlaması bekleniyor.

TKDK Başkanı Hakan Kalender görevden alındı
banner282

Yaklaşık iki yıldır TKDK Başkanlığını vekaleten yürüten Hakan Kalender, bugün bir veda mesajı yayınlayarak helallik istedi.

Görevinin Makamın talimatıyla sona erdiğini belirten Kalender, “TKDK benim 2009-2011 döneminde uzman olarak çalıştığım, dostluklar kurduğum ve başarılı olmasını her zaman istediğim bir kurumdur. Sizlerin gayretleri ile bu başarı geldi, inanıyorum ki yeni Kurum Başkanı bu başarıyı daha da ileriye taşıyacaktır. Hepinize teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin, benden yana bir şey varsa helal olsun kalın sağlıcakla” dedi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 18:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asalet
Asalet - 2 yıl Önce

Konya’da yaşananlara çanak tutan siz olduğunuz. Malum koordinatörü hep tuttunuz ve tuttuğunuz için siz gittiniz o kaldı. Allah büyük sıra ona da gelecek. Kuruma milim katkınız olmadı. Yazıklar olsun, hakkımız haram olsun.

yan gel yat hakan
yan gel yat hakan @Asalet - 2 yıl Önce

yatmak güzeldi yurtdışı gezileri ballıydı. hiçbir soruna çözüm bulma. liderlik sıfır kurumun yönetimini merkezde üç beş lümpen uzmana bırak. sen yan gel yat.

Meçhul
Meçhul - 2 yıl Önce

Ben etmiyorum.

Saffet Karabıyık
Saffet Karabıyık - 2 yıl Önce

Hiçde başarılı değildiniz iyiki alınmışsınız çiftçiye destek yerine kostek oldunuz organik desteklerinden olduğu gibi bicok örnekler

NAMIK KEMAL
NAMIK KEMAL @Saffet Karabıyık - 2 yıl Önce

HAKAN KALENDER’İ SADE KENDİ HALİNDE MÜTEVAZI BİR TEKNİK ELEMAN OLARAK ÇALIŞTIĞI ZAMANLARDAN TANIRIM, O ZAMANLAR DOĞRU DÜZGÜNDÜ... LAKİN, MAKAM SAHİBİ OLMAK ZOR SINAVDIR, TKDK BAŞKANI OLDUKTAN SONRAKİ ŞAHSİYETİNİ BİLMİYORUM, EĞER O DA BİRÇOKLARI GİBİ “KOLTUĞUN BÜYÜSÜNE” KAPILIP, ŞIMARDIYSA... SONUÇLARINA HEM BU DÜNYADA HEM DE İNANCI VARSA AHİRETTE KATLANACAK... KAÇIŞ YOK..

Fuat fikret
Fuat fikret - 2 yıl Önce

Bitkisel üretim genel müdürü fuat fikret hala o görevde duruyormu... Bir veteriner nasıl bitkisel üretimin başına gelir anlamakta zorlanıyorum.. Hiçmi bir ziraat mühendisi yoktu...

Ferruh
Ferruh - 2 yıl Önce

Tkdk zenginler kulubu gibi zengine hibe hemde usulune uygun usulzuzluklerle. Yillarca surdu 05079265086 bildiklerimi hherkez biliyor

cifci vatandas
cifci vatandas - 2 yıl Önce

hani projelere para odemeyecektik danismanlar cok para istiyor. yanlis eksik is yapip bizi madur ediyolar. odeyemiyoruz. milletin hayrina bir is yapmadan giden kacinci baskan.

haram olsun
haram olsun - 2 yıl Önce

tarim bakanliginda bir kurumu idare edebolecek vasfa sahip personel yok. bu adam makam imkanlarini 2 yil kullandi ve gitti hic bir is yapmadi. evrak, dosya danisman parasi proje sacmaliklari aynen devam ediyor.

Fevzi
Fevzi - 2 yıl Önce

Hallal etmiyorum sözde cifcileri kalkindiriyosunuz cifcileri destek degil köstek oldunuz çok cifciyi ekmege muhtac ettiniz helal degil haram olsun hakkım