TİGEM Ceylanpınar'da yeni dönem

Dünyanın sayılı, Türkiye’ nin en büyük Tarım İşletmesi olan Ceylanpınar Tarım İşletmesi’ nin idari kadrosu tamamen değişti.

TİGEM Ceylanpınar'da yeni dönem
banner200

CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ YENİ MÜDÜRÜ BÜLENT ÖZTÜRK

1 Milyon 634 bin dekar arazi varlığıyla Türkiye’nin en büyük Tarım İşletmesi olan, sertifikalı tohumluk alanında önemli bir paya sahip olmasının yanı sıra, küçük ve büyükbaş damızlık hayvancılık alanlarında ciddi başarılara imza atan Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’ne Bülent Öztürk atandı. Öztürk'ün yardımcı kadrosunda da önemli değişimler yapıldı. İdari Müdür Yardımcılığı, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitkisel Üretim, Makine ve Hayvancılık Müdür yardımcılıklarına da yeni isimler getirildi.

YENİ YÖNETİM İŞ DİSİPLİNİNİ SAĞLADI

Ceylanpınar Tarım İşletmesi'nde TİGEM Genel Müdürlüğü katkılarıyla, uzun süreli inceleme ve soruşturma başlatılmıştı.  İncelemeler sonucunda yönetim kadrosu tamamen değiştirilmişti. Son gelen bilgilere göre, kadro değişikliklerinin ardından kurumun zarara uğramasında etkili olan sebepler ve benzeri konular ortadan kaldırılarak kısa sürede genel iş disiplini sağlandı. Alınan bilgiye göre, idari yönetimde yapılan değişimlerle genel iş disiplinin kısa sürede yeniden sağlandığı ve bunda yeni yönetimin büyük payı olduğu ifade edildi.

TAVİZ VERİLMEYECEK

İdari yönetim kadrosunun değişmesinin ardından, işletmenin en önemli ve yoğun tarımsal faaliyeti olan hububat hasadının başladığını vurgulayan yetkililer, kurum içerisinde, gerek işçi gerek memur, hatta idari yönetimde zafiyet gösteren personel için hiçbir tavizin gösterilmeyeceği, kurumun işleyişine zarar veren hiç bir unsura müsaade edilmeyeceği belirtilirken, aynı kararlılığının devam edileceğinin altı çizildi.

BÜLENT ÖZTÜRK HANGİ GÖREVLERDE BULUNDU

Daha önce Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün birçok işletmesinde önemli görevlerde bulunan Öztürk, son olarak Muğla Dalaman Tarım İşletmesi’nde Müdür olarak görev yaptı. 2000-2005 yıllarında Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde Tarla Birim Şefi olarak da görev aldı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 12:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceylan pinar kurtarildi ya ulas tigem batisa devam
Ceylan pinar kurtarildi ya ulas tigem batisa devam - 2 yıl Önce

Sivas ulas tigemdeki hirsiz kadroyu degisse iyi olur genel mudure sarapci diyen bi mudur halen koltukta

HAAA HAAA COK KOMIK METINE BAK HELE
HAAA HAAA COK KOMIK METINE BAK HELE - 2 yıl Önce

Komik olanda bu ya bi koyunu versen otlat diye dursun koyunu getirmek eve kendini getiremez ama ulas satilsin kapatilsin diye metini koruyolar metinde her seyi kendi cikarlarina kullaniyo cok yazik cok genel müdürümuze sarapci diyene kadar kendine baksin bi

Koyun bile diyil sivas tigem
Koyun bile diyil sivas tigem - 2 yıl Önce

Metin beye koyun diyil 3 kuzu verseniz 3 cunude getiremez geri ama koca isletme kapasin diye teslim edenlere CCALLAH süründürsun insAllah

banner151

banner251