Tarnet’te yeni dönem

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği iştiraki olarak kurulan TARNET A.Ş yeniden yapılanıyor. Genel müdür değişikliği sonrası göreve getirilen Huzeyfe Yılmaz, kurumun tarım politikaları ve gıda güvenilirliği konularında teknoloji yoğun projelere odaklamayı amaçlıyor.

banner180
Tarnet’te yeni dönem

Yeni dönemde Tarnet, stratejik planını hazırlayarak Türkiye Tarım Kredileri Kooperatifi ve iştirakleri başta olmak üzere dijital dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyor. Bu kapsamda tarım alanındaki “büyük veri” ve teknolojik gelişmelerden yararlanmak amacıyla “Uluslararası Tarım Teknolojileri Zirvesi” çalışmalarına başladı.

Tecrübe ve uzman kadrosuyla kamu ve özel sektörde farklı kurum ve kuruluşlara da proje bazlı yazılım hizmetleri, donanım tedariki ve iletişim altyapısı hizmetleri sunan Tarnet'in, teknoparklarda yapılan çalışmaları takip ederek tarımda inovasyon kültürüne yatkınlığı artırmayı hedefliyor. Bu kapsamda bünyesindeki Tarnet Akademi ile eğitim ve danışmanlık alanında da hizmet verecek.

Huzeyfe Yılmaz Kimdir?

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Yılmaz, Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yüksek lisans yaptı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı.

2001-2005 yılları arasında Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Mühendis ve Teknik İşler Müdür yardımcısı olarak çalışan Yılmaz, 2005-2014 yılları arasında Türksat A.Ş'de, Ankara İl Müdürü, Teknik İşletme Müdürü, Kocaeli İl Müdürü ve Altyapı İşletme Direktörlüğünde çalıştı. Gençlik Spor Bakanlığı'nda; 2014-2018 yılları arasında Bilgi İşlem Dairesi Başkanı, 2017-2018 yılları arasında ise Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürü olarak görev yaptı.

2018 Aralık itibari ile TARNET A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmekte olan YILMAZ, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce ve Arapça biliyor.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Proje üretmeyin
Proje üretmeyin - 6 ay Önce

Yeni projeler ile yola çıkan genel müdürlerin Tarnet 'e nasıl zarar verdiğini defalarca gördük.mevcut düzeni koruyun yeter. Kooperatife ucuz hizmet edin yeter. Maceraya gerek yok

Reklamlar
Reklamlar - 6 ay Önce

Neden atandi?
Sence birileri birileri ile tanışmasa atanir mi?
Maasi kac lira?
Maasini nerden aliyor?
Sirketin sermayesi nereden geliyor?
Ve en onemlisi bu arkadaslar maaslarla makam araclariyla krallik yasarken biz sogan patates ariyoruz...
Afiyet olsun

Takviye cevap
Takviye cevap - 6 ay Önce

Fahrettin Beyin iyi tercihte bulunduğunu yazmışsın. Tarım Kredi bilgi işleme Tarneti hackleten,işe yaramaz boşu arkadaş hatrina atayan kim? Adile Naşit mi atadı? Bu doğru tercih mi?

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 6 ay Önce

Sayın Huzeyfe bey’e hayırlı olsun Fahrettin bey iyi kararlar alıyor ancak yem de bazı sıkıntılar devam ediyor yem özellikle piyasa şartlarından yukarıda bir seviyede satılmak zorunda kalıyor çünkü ucuz hammadde temininde sıkıntı yaşanıyor satınalma nın başındaki zat olaya fazla eğilmiyor hala Çelik çomak oynuyor bazı şube müdürleri ile arası açık ve şubelerdeki eski satınalma personelleri ile şube içi olayları öğrenip dürtmeye çalışıyor

YENİ LOGO
YENİ LOGO - 6 ay Önce

Tarnet in yeni logosunun berbat olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Gerçi web sitelerinde bile bu logo kullanılmadığına göre...

Goreve cagri
Goreve cagri - 5 ay Önce

Mufettisler tarnet harcamalarini denetleyin artik yeter goreve
, yazik gunah çiftçinin parasina. Lanet olsun bu ekibi kim bu goreve layik gorduyse. Calisan herkes mutsuz

Güldürmeyin insanı
Güldürmeyin insanı - 5 ay Önce

Teknoloji yoğun çalışmalara bir bakalım
Özel kalem
İki sekreter
İki karşılama görevlisi
Özel şöför
Yeni araç
İş bilmez, telekomdan ihraç bir direktör
Dışarıya iş vermekten sorumlu bir direktör daha
Tarnet hariç heryerin işini yapan yeni personeller
Bol bol reklamasyon

Liyakatsizlik
Liyakatsizlik - 5 ay Önce

Öncelikle bu işbilmezleri, kayirmacılikla yandaslikla Tarnetin basina getirenlere yazıklar olsun.

Sorsan Allah kitap derler ama çalışanlarına yaptiklari zulümle günahin en buyugunu yaptilar geldikleri gunden beri. Kac kisinin ahini belasini aldilar. Yetkililer bu yazdiklarimizi okusun.
- Is bilmez insanlar mudurlukte
- gereksiz harcamalar var disariya is yaptiriliyor ciftcinin hakki yeniyor
- ciftcimizin hakkiyla geciniyoruz ama ciftcimizin parasini gereksiz harcamalarla har vurup harman savuruyorlar
- Tarnetin kasasini bosalttilar bu kisa surede
- tarim kredi merkezdekiler gormuyor mu tum bu zulmu eziyeti? calisan herkes mutsuz isteksiz
- belki arkalarinda olan guclu abilerine güveniyorlar ama ALLAH bunun acısıni cikaracaktir. Az kaldi


banner151