Tarnet TAKEOFFISTANBUL ve TEKNOFEST’e hazır

Uluslararası girişimler, yatırımcılar, mentorlar ve kurumsal firmaların yer alacağı Take Off İstanbul Uluslararası Girişim Zirvesi 16-19 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor. Zirvede Gıda ve Tarım Teknolojileri’nde dikey sponsor olan Tarnet, 300’den fazla girişimciyle buluşacak.

Tarnet TAKEOFFISTANBUL ve TEKNOFEST’e hazır
banner200
banner217

Tarnet, zirvenin ilk günü Salı 13:30’da bir panel düzenleyerek tarım teknolojilerindeki gelişmeler hakkında bilgi verecek. Zirvenin ikinci gününde mentor sunumları ve networkler, üçüncü gününde eğitim oturumları ve finalistlerin sunumları, son gün ise ödül töreni yapılacak. Yurtdışından birçok konuşmacı ve mentorun katılacağı zirvede girişimciler buluşlarını sergileyecek.

Tarnet ayrıca Teknofest İstanbul Havacılık ve Teknoloji Festivali kapsamında Atatürk Havalimanı içerisinde B7 – 25 no’lu stantta ürün ve hizmetlerini sergileyecek, tarım ekosisteminin paydaşlarını bilgilendirecek. 17-22 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Teknofest’e, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere üst düzey yöneticiler de iştirak edecek.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tornet
Tornet - 13 ay Önce

Oraya gidip 5 yıldızlı otelde kalır gezer gelirler ne anlar onlar teknolojiden falan kendinizi kandırmayın. Pompa drone ile ilaçlama yaratıcılığa bak

banner151

banner251