Tarım Kredi Tarpet’le 81 ilde hizmet veriyor

<p>Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi'nin şirketlerinden Tarnet'in bugüne kadar geliştirdiği yazılım uygulamaları ile birlikler ve iştirakler arasında verimliliği sağladığını belirterek, akaryakıt sektöründe Tarpet markasıyla Türkiye genelinde 81 il, 919 ilçe ve 2055 noktada 31 mobil araç ve 53 profesyonel teknik ekiple hizmet verdiğini kaydetti. </p>

Tarım Kredi Tarpet’le 81 ilde hizmet veriyor
banner200
banner217

Tarım alanında teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektördeki gelişmelere yön veren Tarnet, Akaryakıt Otomasyon Sistem markası TARPET ile Petroleum İstanbul Fuarı'nda yerini aldı. 28-30 Mart 2019 tarihlerinde Beylikdüzü Tüyap'da enerjiyle ilgili kuruluşlarla bir araya gelen Tarnet, ürettiği katma değerli çözümleri fuarda 12 Holl C-170 standında katılımcılara tanıttı.

Fuarın açılışına katılan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, “Tarımın ve çiftçimizin dijital dönüşümüne katkı verecek her uygulamanın takipçisi olduklarını” belirtti.

Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinden Tarnet'in bugüne kadar geliştirdiği yazılım uygulamaları ile birlikler ve iştirakler arasında verimliliği sağladığını vurgulayan Poyraz, “Akaryakıt sektöründe Tarpet markasıyla Türkiye genelinde 81 il, 919 ilçe ve 2055 noktada 31 mobil araç ve 53 profesyonel teknik ekiple hizmet verdiğini belirtti.

Poyraz fuar süresince, Tarpet standında yer alan Mobil Otomasyon, Taşıt Tanıma Otomasyonu, Pompa Otomasyonu, Tank Otomasyonu, Tanker Otomasyon ve Akaryakıt Alt Yapı Sistemlerini inceledi ve Tarnet Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz'dan bilgi aldı.

Tarım teknolojileri alanındaki gelişmeleri değerlendirerek tarım ekosistemini güçlendirmeyi amaçlayan Tarnet, Türkiye'nin her yerine 2 saat için çözüm üretebilen lojistik ağı sahip markası Tarpet'in tecrübesini kamu kuruluşlarına ve özel sektöre de kazandırarak yeni pazarlara açılmayı hedefliyor.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 01:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
İnanamıyorum
İnanamıyorum - 2 yıl Önce

En son tanınması gereken adam resim de bakın mobing efsane ismi tarım kredi bu kafa ile giderse demedi demeyin çöker. Kendinize dikkat edin video resminiz rüşvet vb birşeye karışır aman dikkat işi bu.

Tornet
Tornet - 2 yıl Önce

Tarnetin yaptığı hiçbir hizmet kaliteli değildir. Özel sektöre iş yapsalar yaka paça kovulurlar. Kooperatif ve çiftçilerin üzerine kene gibi yapışmışlar iş yaptığını sanıyorlar bilgisiz ve beceriksiz insan topluluğu

Tornet
Tornet - 2 yıl Önce

Tarnetden çıksalar özel sektörde çalışamıyacak kadar beceriksiz insanlar var torpille hak etmeden bir yerlere gelmiş insanlar var çakma güreşçiyi müdür yapmışlar gerisini siz düşünün

banner151

banner251