Tarım Kredi’nin yönetim kurulu değişti!

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin 11'nici Genel Kurulu TOBB Konferans salonunda yapıldı. Genel Kurulda yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü başta olmak üzere Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinin mevcut yönetim kurulu üyelerinin hiç biri listeye alınmadı. Yeni liste genel kurulda büyük bir şok etkisi yaparken, yönetim kurulu üyelerinin tamamının değiştirilmesi dikkat çekti.

Tarım Kredi’nin yönetim kurulu değişti!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin 9 kişilik yönetim kurulu ve denetim kurulunun tamamı değişti. Bugün TOBB Konferans Salonunda yapılan seçimlerde delegenin eline verilen liste salonda büyük bir şok etkisi yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü başta olmak üzere 9 kişilik yönetim kurulu üyelerinden hiç birinin ismi listede yer almadı. Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu üyelerinin tamamın değiştirilmesi dikkat çekti.

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ YÖNETİM KURULU VE DENETİM KURULU İÇİN OYLANAN LİSTE

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güneşin ahı
Güneşin ahı - 13 ay Önce

Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği yönetim kurulu üyeleri çiftcilere destek olup proje üretmeleri gerekirken, birilerinin piyonluğunu yaparak kurum için çalışan dürüst, çalışkan yöneticilerle uğraştılar. Allahın adaleti şaşmaz,güneşin ateşi terziyi, kumaşı, külü yok etti. Beş yıldızlı otel saltanatı, makam arabaları artık yok. Bazı bölge müdürleri bunların kaprislerinden, komplekslerinden kurtuldu. Allaha şükür.

- 13 ay Önce

10 Mart 2019 15.00 Bizi Türkiye bilir, işimizi gücümüzü. Yemedik yedirmedik, dik durduk diklenmedik, her kimsen erkek gibi çık karşıma, kim kime ne giydiriyormuş görelim. Varsa yanlış giden bir şey çık karşıma erkek gibi konuş, yoksa ürüp durma, kimse kemik atmaz senin gibilere.

TKK SİZİNLE ÇAĞ ATLAYACAK
TKK SİZİNLE ÇAĞ ATLAYACAK - 13 ay Önce

Çok güzel bir genel kurul oldu, aynı günde hem Cumhurbaşkanlığını şenlenirdik, hem genel kurulumuzu yaptık. Görevi sona erenler üzülmesin, gelenlerde bizim çiftçimiz, Genel Müdürümüz Sn Fahrettin POYRAZ'a sağduyusu ve profesyonelliği için teşekkürlerimizi arz ediyoruz. O ki; sağduyu sahibi, anlayışlı, mütevazi, hoşgörülü, dürüst, gecesini gündüzünü kuruma adamis, toleransı üst düzeyde olan memleketin yetiştirdiği ender ve profesyonel insanlardan biridir. Şahsen çeyrek aşırı geçkin kuruma emek veren biri olarak bu kadar zor bir görevi, bu kadar adil ve profesyonelce yöneten başka birine şahit olmadım.Siyasetci olmasına rağmen, liyakati her zaman önde tutan Genel Müdürümüze sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Iyi ki varsınız, saygılarımızla

Mesudiyeli
Mesudiyeli - 13 ay Önce

Ne oldu mesudiyeli gün geldi geçti gitti sende tattın yalnızlığı nasıl bir duyguymuş acı değil mi koskoca salonda listeyi görünce şaşırdın değil mi .Elbette sende artık normal bir insansın benim gibi yalnız yapayalnız senin tek farkın ne biliyormusun 5yılda aldığın huzur ücreti olan 300.000TL yaklaşık değerin bu haksızlıklara boyun eğdiğin değer bu hani adildiniz Tarım Kredi ve çiftçiyi düşünürdün bak başarısız olduğun seçim sonuçlarına yansıdı herkes layıkını gördü sende gördün bak bu sana bir ders olsun bir daha normal hayatında haksızlıklara sessiz kalma be mesudiyeli git çiftçiliğini yap anca bunu yapabilirsin .İnsanların kaderiyle oynayanlara sessiz kalma adil ol Allah'a yakın ve dürüst ol dualarını öyle yap ki beni ıslah et de.

Oh olsun
Oh olsun - 13 ay Önce

Siz Tarım kredi ve çiftci için birşey yapmadan salla başı al maaşı yaptınız. Gerçi seçilenlerde aynı şeyi yapacak genel müdür ve siyasilerin ağzına bakacaklar. Sırtını yönetim kurulu üyelerine dayayan Yalaka bölge müdürleri şimdi kara kara düşünüyorlardır. Gerçi onlar için önemli değil kral öldü yaşaşın yeni kral derler. Şimdi bol bol acılı İnegöl köfte yerler.

- 13 ay Önce

Bölge müdürleride değişmeli..gaziantepten başlanmalı hepsi değişmeli..senelerdir 20 senemi 25 senemi çöreklendiler yeter yahu..

adalet
adalet - 13 ay Önce

yönetim ve ya genel müdür yapılan atama ve terfilerde haksızlık yapılıyor mu diye soruyor mu acaba? adiletsizlik yapanlara adil davranılmaz hayatın kanunu orman kanunu değil.ttk’yı orman kanuna mahkum edenler utansın yetkisi olup cözüm bulmayanda

Vedat
Vedat - 13 ay Önce

Koftecinin kizinin dugunune gelenleri oylatda toplanti adi altinda yedirdiler icirdiler yatirdilar. Bay kasci ile bol bol selfie yaptilar. Makam arabasi ile 1 hafta bursa da dugun hazirligina kosturanlar napcaklar simdi. Hani bi sarki varya bay bay hepiniz


banner151