Tarım Kredi Marketlerde halka ve Cumhurbaşkanına karşı hileli işlem!

Tarım Kredi Marketlerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla görevden alınan tağşişli genel müdür, bu sefer genel müdür yardımcısı yapıldı. Bu durum, Cumhurbaşkanının kararına karşı hileli işlem olarak değerlendirilirken, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın tağşişli genel müdürden vazgeçememesi soru işaretlerine neden oldu.

banner247
Tarım Kredi Marketlerde halka ve Cumhurbaşkanına karşı hileli işlem!
banner200
banner217

Milli Gazete'den Sadettin İnan'ın haberine göre, Tarım Kredi Marketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla görevden alınan tağşişli genel müdür, şirket genel müdür yardımcılığına getirildi. Tarım Kredi Kooperatiflerine hukuksuz atandığı ortaya çıkan Genel Müdür Fahrettin Poyraz, tağşişli genel müdürden vazgeçemiyor. Tarım Bakanlığı kayıtlarında gıda sahtekarlığı konusunda belgeli olan firma ortağı bu sefer Tarım Kredi Marketlerde genel müdür yardımcısı yapıldı. 

FAHRETTİN POYRAZ TAĞŞİŞLİ GENEL MÜDÜRDEN VAZGEÇEMİYOR!

Tarım Kredi Marketlerde tağşişli genel müdür geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla görevden alınırken, yerine atanan Bayram Ali Yıldırım önceki gün görevine başladı. Tarım Kredi Marketlerde tağşişli genel müdürün görevine son verilmesi beklenirken, tam aksine yine önemli bir göreve getirilmesi dikkat çekti. Bu durum, Cumhurbaşkanının kararına karşı hileli işlem olarak değerlendirilirken, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın gıda sahtekarlığı konusunda Tarım Bakanlığı kayıtlarında belgeli bir firma ortağından neden vazgeçemediği de soru işaretlerine neden oldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla atanan Bayram Ali Yıldırım önceki gün görevine başlarken, tağşişli genel müdür Yavuz Mehmet Bulut da Tarım Kredi Marketlerin bağlı olduğu Tarım Kredi Birlik A.Ş’de Genel Müdür Yardımcısı yapıldı. 


 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Abdioğlu
İsmail Abdioğlu - 4 hafta Önce

Bu Fahrettin Poyraz, cumhurbaşkanı nın kararname ile görevden aldığı kişiyi nasıl olurda başka bir yere atayarak reise kafa tutar, Fahrettin Poyraz haddini çok aşmıştır ve bir an evvel görevden alınmalı ve hakkında soruşturma başlatılmalıdır,tam bir rezalet.

Nedemek bu
Nedemek bu @İsmail Abdioğlu - 4 hafta Önce

Fahrettin bey sen tanımıyor sun.
1 fetö ile mücadele yok
2 taşeron kadro ve maaş yok
3 tok firmalarının genel müdürlerini kimseye söylemeden göreve kör ve alır
4 kpss personel alınır sözlü mülakatta 80 alan yedekte zor girer
5 doğru yaptığı kurumda 2 lik cikartma

İbrahim Ata ÖZAKINCI
İbrahim Ata ÖZAKINCI - 4 hafta Önce

5 genel md. yardımcısı yuh benim sokakta o kadar aç işsiz vatandaşım aş iş beklerken bunları devletim istihdam edecek kadar zenginli kardeşlikler

Levent Algün
Levent Algün - 4 hafta Önce

Tarım bakanımızın haberi olmuyor herhalde Danışmanlar (!) çok meşgul olduğundan bilgilendirememislerdir

Hidayet geleş
Hidayet geleş - 4 hafta Önce

Topluca kooperatifin paralarını yedikleri yetmemiştir birazdaha yesin

tarık
tarık - 4 hafta Önce

sizin de dikkatinizi çekti mi? Bir şirkette 5 tane genel müdür yardımcısı var. Tarım kredinin diğer şirketleride böyleyse çiftçinin sırtı yerden kalkmaz. Bunların hepsinin maaşını çiftci ödüyor

Yahya artis
Yahya artis - 4 hafta Önce

Ama olurmu neler vadettiler birbirlerine neler yaparız ama sonunuz gelecek öle yada böyle kacisiniz yoktur umarım adalet yerini bulacak

Can can
Can can - 4 hafta Önce

Pahalı 1990 ın rusyası doğru dürüs bir şey yok arpa bol oldum terk etmek zor oluyor

Ama çok ağlamış, burnunuda koluna silmiş
Ama çok ağlamış, burnunuda koluna silmiş - 4 hafta Önce

Ama pişman olmuş abisi. Bi daha yaparsam cısss olsun demiş. Fahrettin Reis'in pamuk gibi kalbi vardır, tamam o zaman demiştir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, yangın varsada çiftçi yanar, biz değil.

eğleniyormusunuz?
eğleniyormusunuz? @Ama çok ağlamış, burnunuda koluna silmiş - 4 hafta Önce

Milletle iyi kafa buluyorlar. Suyu ağızda nereye kadar sokarsak oruç bozulmaz diyenin hali gibi

banner248

banner151