Tarım Kredi marketi 20 gün sonra ürünlere zam yaptı!

Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde ürünlere zam geldi. 20 gün önce fiyatlarının düşük olduğunu belirten bir liste paylaşan Tarım Kredi iştiraki Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ'nin listesinde, 5 litrelik ayçiçek yağı 64,5 lirayken bu hafta 79,9 lira oldu.

Tarım Kredi marketi 20 gün sonra ürünlere zam yaptı!
banner200

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ürün fiyatları uygun gösterilen Tarım Kredi Kooperatifleri gıda maliyetlerine dayanamayarak fiyat yükseltti. 20 gün önce fiyatlarının düşük olduğunu belirten bir liste paylaşan Tarım Kredi iştiraki Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ'nin listesinde, 5 litrelik ayçiçek yağı 64,5 lirayken bu hafta 79,9 lira oldu. Benzer yükseliş çay ve sütte de gerçekleşti.

ÜSTÜNDEN SADECE 20 GÜN GEÇTİ

Tarım Kredi iştiraki Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ geçtiğimiz haftalarda yüksek fiyatlı ürünlerinden dolayı gündem olmuştu. Çeşitli haber kanallarında yapılan haberlerin ardından şirketten yapılan yazılı açıklamada başta ayçiçek yağı, süt ve çay olmak üzere birçok ürünün fiyatı paylaşılmıştı. Listenin kamuoyu ile paylaşılmasından 20 gün sonra fiyatlara zam geldi. Tarım Kredi'nin yeni fiyatları zincir marketlerin seviyesine geldi.

AYÇİÇEK YAĞI, SÜT VE ÇAY ZAMLANDI

Haber Global'de yer alan habere göre, paylaşılan fiyat listesinde 64,5 lira olan 5 litrelik ayçiçek yağının yeni fiyatı 79,90 lira oldu. Süt ve çay fiyatlarına da zam geldi. Öte yandan bakliyat ürünlerinin fiyatları aynı kaldı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 00:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
bayramali
bayramali - 1 ay Önce

bayramali masalla milleti uyutuyor.etrafina topladigi bizim toptan şok batik makrodan ayilan ne kadar saibeli varsa etrafina topladi.gecen yilki resmi zarar 300 bakkalda 100 milyon.gayri resmi zarar stok kaybi imhadan bahsetmiyorum.bakkaldaki urunlerin %80 i fason uretim.yandas firmalara tarim kredi ambalajli yaptirilan urunler.aradtirin bakin kim bu firmalar.altindan ya tekin ya emre yada poyrax cikar.makyajli raflarin arkasi virane.adamlar 2 yildir sayim yapip isi resmiyete dokemediler.isi yazilimi degistirip stoklari sifirlamakla buldular.caliyorlar.bunun baska bir aciklamasi yok.Konya dagitim deponun sayim aciginin 300 bin izmir deponun sayim acigi 400 bin istanbulu sayamiyorlar.Bursa 300 bin sayim acigi.bakkallarda tespit bile yapamadilar.bayramalinin umurundami.servetine servet katiyor.nasil olsa oteller zinciri para basiyor.bakkalin onune vali belediye baskani milletvekilleri kurdela kesmek icin makas kapisiyor.sov devam ama simdilik.

YALAKAYA CEVAP
YALAKAYA CEVAP @bayramali - 4 hafta Önce

Emre abinden depo aciklarini duydun sesin cikmadi.Haksn Aymana sor Ankara deponun 1.2 milyonluk acigini o anlatsin.durust bayramalinin aciklari nasil kapattigini.
Ha sana vermisler anlasildi.Şok marketci artigi seni
Durust bayramaliye sor.Göcekteki THE HALCYON
O anlar.musteri topluyo.sen tetikcilige devam

Müfterisiniz
Müfterisiniz @bayramali - 1 ay Önce

Bayramali’nin nerde oteller zinciri var lan yediği kaba pisleyen mahluk. Adamın dürüstlüğü sizin gibi haramzadelere ağır mı geldi.

Yalakaya cevap
Yalakaya cevap @bayramali - 1 ay Önce

deniz fenerinden transferiniz emreye sor.depodaki .depo aciklarini.gucun yetiyorsa bayramaliye otelinin geceligini sor.

calişan
calişan @bayramali - 1 ay Önce

Tarim Kredinin sattigi süt bile fason yaptiriliyor.Meysüt firmasina.slogan muthis.tarladan sofraya.yersen.neyin uretimi.slogani degistirin..tarim krediden yandasa.bayramali milletin parasiyla zararina bakkal aciyor.

...
... @bayramali - 1 ay Önce

Usanmadan yazıyorsun pamuk prenses, rahatım kaçtı desene, sepetlediler beni hiç iş yapmiyordum çok güzel yatıyordum desene.

TEKME
TEKME @bayramali - 1 ay Önce

BÜYÜK İHTİMALLE SEN TEKME VURULAN ŞEBEKLERDEN BİRİSİN.ŞU SÖYLEDİKLERİNİ BİR TANESİNİ İSPAT ETMEYEN EN BÜYÜK .SİZLER BU ŞİRKETİN EKMEĞİNİ YEMİŞ ŞİMDİ İSE İHANET EDEN İNSANLARSINIZ.

Balıkesir
Balıkesir - 1 ay Önce

Kömürdeki rant çok ses getirdi
Ortak kaza sigortası çiftçiyi yıldırdı
Pirim ve çek hediyeleri taşaron işçileri de rahatsız ediyor
Maaşlar yüksek
taşeron işçininiki çok düşük işin hamalı da kamburu da onun sırtında
Müdür göbeğini sıvazlar
Bayan memur ojeli tırnaklarıyla dişlerini temizler
Haram helal hak hukuk adalet kalmamış
Lüks yaşama alışmışlar
Hepsinin çocuğu özel okullarda
Yüksek karlı satış politikası
Karlardan dağıtılan yıl sonu ikramiyeleri
çiftçiyi hor görmeler
Hizmetli yokken depoyı açamayız demeler
Yönetim tepki gösterdim koskoca adamları azarlamalar
Eeeee torpilli bay bayan memurlar bukadar olur

Makyaj
Makyaj - 1 ay Önce

İş güç makyaj. Göz boya kap ayda 500 bini.

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. - 1 ay Önce

Zaten gideceksiniz inşAllah bari son saatleriniz de doğru işler yapıp gidin

Agah var
Agah var - 1 ay Önce

Bu marketin ne çiftçiye ne millete bir faydası var sadece kendilerine ysptıkları her iş zarar her iş çetrefilli

Trakyali
Trakyali - 1 ay Önce

Niye zam yapmışlar ki zararı geçen seçimden önce sattıkları patates soğan zararının üstüne yazarlardi nasıl olsa soran yok bilen yok ... Vur gariban çiftçinin sırtına. Olüm var ölüm ağalar orda nasıl hesap vereceksiniz bilmem

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Tarım kredi marketlerde Satılan ürünlerin %80 tarım kredinin ürünleri değil her markette satılan ürünler fiyat olarak zaten ucuz değil olamaz çoğu ürün başka firmaların ürünleri yada fason ürünler.

Ödül gerek
Ödül gerek - 1 ay Önce

Marketten çiftçi kazanmıyor, tüketici kazanmıyor, işletme zarar ediyor. Rakip marketlerin hepsi ise tarihi ciro ve karlar açıklıyor. Başarı büyük.


banner151

banner251