Tarım Kredi Genel Müdürü Poyraz çiftçilerimiz aziz milletimizin baş tacıdır

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tarım Kredi Genel Müdürü Poyraz çiftçilerimiz aziz milletimizin baş tacıdır
banner200

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını nedeniyle pek çok sektörün sorgulanır hale geldiğini ifade eden Poyraz, mesajında şunları kaydetti: “Bu süreçte, gıda ve tarımın ne denli önemli bir sektör olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir. Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, bu kriz günlerinde de sorumluluk alarak gıda arzında aksaklık yaşanmaması için her türlü fedakârlığı göstermiştir. Türk çiftçisi, ülkesine, toprağına, insanına ne kadar bağlı olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bu zor günlerde ülkemiz ve milletimiz için gösterdikleri fedakârlık dolayısıyla çiftçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Çiftçilerimiz; toprağın değerini, nimetin anlamını çok iyi bilmekte olan aziz milletimizin baş tacıdır.

Bu bilinçle bir buçuk asırdır hizmet vermekte olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerimizin ve ülke tarımının destekçisi olmaya devam etmekte, emeklerinin karşılığının zayi olmaması için memleketin her bir köşesinde tüm gücüyle hizmet vermektedir. Bizlerin desteği ve çiftçilerimizin emeği ile tarımsal üretimde yaşanan artış; gıda, yem, ilaç ve imalat sanayimizin ham madde ihtiyacını karşılayacak, ithalatı azaltacak, ihracatı artıracak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomik anlamda büyümesi konusunda büyük faydalar sağlayacaktır. Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, bereketli ve kazançlı bir gelecek diliyorum."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk civtçisi
Türk civtçisi - 2 yıl Önce

işinize geldiği gün civtciyi hatırlarsanız korkunç faizler ile civtcinin iliğini sordunuz ve sormayada devam ediyorsunuz hepinizin dinden imandan faizin haram olduğundan bahsedersiniz tabiki gazetelerde TV lerde ama civtçi kuruma gittimi o söylediklerinizden eser yok üç kağıtcılar civtcinin günü tarlada çamurda 40 derece sıcaklıkta geçer elinde var sıfır ama sizler gidersiniz Ukrayna'da orada burada alemler yaparsınız her biriniz 100 bin TL maaş ohh... çalış çalış türk civtçisi ver korkunç faizli tarım kredi kooperatifine yüce Allah'ım hepinizin belasını versin..!

Ciftci
Ciftci - 2 yıl Önce

Geç. Dalgani. Bir ayda yeme üç zam sonra aziz ciftcim

Ciftci
Ciftci - 2 yıl Önce

Tarim krediden kullandigim 37 bin tl kredi 70 bin olmuş keşke tefeciden alsaydım biran önce yapılandırmaya gidilsin

banner151

banner251