Tarım Kredi'den 65 yaş üstü ortaklara özel hizmet

Tarım Kredi Kooperatifleri, 65 yaş ve üstü ortakların her türlü talebini yerinde karşılamak için bir çalışma başlattı.

Tarım Kredi'den 65 yaş üstü ortaklara özel hizmet
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri, 65 yaş ve üstü ortaklarının tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmeti ayaklarına götürüyor. 

AMAÇ TARIMSAL ÜRETİMİN SEKTEYE UĞRAMAMASI 

Tarımsal üretimin sekteye uğramaması için Tarım Kredi Kooperatiflerine bağlı 17 Bölge Birliği ve bin 625 kooperatif bu konuda her türlü tedbiri almış durumda. Mazot, gübre, zirai ilaç ve kömür başta olmak üzere talep edilen ürünler köylere kadar götürülerek, ortaklara teslim ediliyor. 

ERZURUM BÖLGE BİRLİĞİ 

Erzurum Bölge Birliğine bağlı Kars Dağpınar Tarım Kredi Kooperatifi, koronavirüs sebebiyle karantina bölgesi ilan edilen Kars Dağpınar Beldesinde, tarımsal üretimin aksamaması için çiftçilerin mazot, gübre gibi tarımsal girdi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.


ANKARA BÖLGE BİRLİĞİ 

Ankara Bölge Birliğine bağlı Osmancık Tarım Kredi Kooperatifi, koronavirüsten dolayı dışarı çıkamayan 67 yaşındaki İsmail Hakkı Ayva'nın çeltik tohumu talebini kendisine teslim etti.


ŞANLIURFA BÖLGE BİRLİĞİ

Korona virüs tedbirleri kapsamında evden çıkamıyan yaşlı çiftçi ortakların köylerine gidilerek ihtiyaçları karşılanıyor. Bugün de 2198 Sayılı Kızıltepe Tarım Kredi Kooperatifi 1884 nolu ortağı Sinan Koçhan‘ın Akyazı köyüne gidilerek talep ettiği sıvı gübre ve zirai ilaç teslim edildi. 


SAMSUN BÖLGE BİRLİĞİ 

Ortakların motorin talepleri, Bölge Birliği mobil tankerleri aracılığıyla çiftçilerin kapılarına kadar götürülerek karşılandı. Özellikle son günlerde Dünya genelinde devam etmekte olan koronavirüs salgını sebebiyle, ortakların sağlığı düşünülerek mobil tankerlerle kapıya kadar hizmet daha da hızlandırıldı.


ANKARA BÖLGE BİRLİĞİ 

Ankara Bölge Birliğine bağlı 1204 Sayılı Yörüklü Tarım Kredi Kooperatifi, faaliyet alanında bulunan ve karantinaya alınan Oyaca köyünde 71 yaşındaki ortak Battal Gazi Kemeç'in tarımsal girdi taleplerini tarlasında kadar götürerek teslim etti.


TEKİRDAĞ BÖLGE BİRLİĞİ 

Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliğine bağlı tüm Kooperatifler hayatın ve üretimin devamı için koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalmak zorunda olan üreticilerin ihtiyaçlarını ulaştırmaya devam ediyor.


KÜTAHYA BÖLGE BİRLİĞİ 

Yaşlılık ve covid-19 nedeni ile evden çıkamayan Esma Teyzenin hizmeti ayağına götürüldü. Ayrıca covid 19 virüs salgını nedeniyle evinden çıkamayan ortakların evlerine mazot, yem, gübre, Kömür ve her türlü tüketim maddesini götürmeye devam ediliyor.


KAYSERİ BÖLGE BİRLİĞİ 

Tarım Kredi Kooperatifleri Kayseri Bölge Birliği olarak hayatın ve üretimin devamı için koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalmak zorunda olan üreticilerin ihtiyaçlarını ulaştırmaya devam ediliyor.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 20:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırsatçılar
Fırsatçılar - 2 yıl Önce

Zaten bu hizmet rutin bir hizmettir korona kapsamında 65 yas üstüne bir uygulama değildir hizmet aracı olan kooperatiflerde bu ayağa götürme işlemi her zaman vardır ayrıca kooperatif görevlisi genç insanların yanına bu denli maskesiz yaklaşması hiç hoş olmamış

Batık Ciftci
Batık Ciftci - 2 yıl Önce

Içine bakın faiz yüklü olmasin

Çiftçi
Çiftçi - 2 yıl Önce

Geçen yıllarda bazı ürünlerde yaptıkları bir hizmet. Özel sektör yıllardır yapıyor. Özel sektör yaşa bakmıyor.

Tekirdağ
Tekirdağ - 2 yıl Önce

Almanya’da 50 yıldır hizmet böyle telefonla yapılıyor.Bizde göstermelik dostlar alışverişte görsün.Bizim burda Tüccarda yıllardır bu işi yapıyor evine depona indiriyor yinede Tarım krediden ucuz ve kaliteli hizmet veriyor.İştiraklerdeki talan ve israfı önleyin eski Türkiye yok artık yeni Türkiye yeni nesil var fiyatları tüccar seviyesine hatta altına çekin.

Genel müdür reyis show yapiyor
Genel müdür reyis show yapiyor - 2 yıl Önce

Reyis cicilik yapıyorsun iyi yapıyon aferin aferin seninki show biz seni çözdük

1 güne 50 binmi
1 güne 50 binmi - 2 yıl Önce

Fahrettin Poyraz ve yardımcıları Razi'deki aylıkları ne zaman bağışlayacaksınız?

Tarım Kredi Kooperatif ortağı
Tarım Kredi Kooperatif ortağı - 2 yıl Önce

Allah sonumuzu hayır etsin inşAllah bu hizmet karşılığında tarım kredi ortakları olarak nekadar daha faiz işlerler bizlere kim bilir Allah sonumuzu hayır etsin Tarım kredi kooperatif lerinden tez zamanda kurtulmayı nasip etsin

Mustafa yıldız
Mustafa yıldız - 2 yıl Önce

Tarım kredi tam bir tafecı dır kendi ayrı soyar avukatları Bı ayrı soyar çiftçiyi


banner151

banner251