Tarım Bakanlığında Genel Müdür Yardımcılığı ve Daire Başkanlıklarına atama!

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına ve Daire Başkanlıklarına atamalar yapıldı.

Tarım Bakanlığında Genel Müdür Yardımcılığı ve Daire Başkanlıklarına atama!
banner282

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcısı kadrolarına ve Daire Başkanlıklarına Bakan Pakdemirli tarafından atamalar yapıldı. Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde boş bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına atama yapılırken, vekaleten Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Ahmet Dallı görevden alındı. 

GENEL MÜDÜR YARDIMCILIKLARINA VEKALETEN ATAMA 

Buna göre; Tarla ve Bahçe Bitkileri Daire Başkanı Ercan Türktemel, İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanı Cengiz Budan ve Tarım Havzaları Daire Başkanı Uğur Erdem vekaleten Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına atandılar.

DAİRE BAŞKANLIKLARINA İSE ŞU İSİMLER ATANDI 

Söz konusu boşalan Daire Başkanlıklarına ise şu isimler atandı: Tarla ve Bahçe Bitkileri Daire Başkanlığına Veyis Yurtkulu, İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanlığına Başak Egesel, Tarım Havzaları Daire Başkanlığına Ali Can Yılmaz ve İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanlığına ise Ergin Çilali getirildi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilmem Söylesem mi söylemesem mi
Bilmem Söylesem mi söylemesem mi - 1 yıl Önce

Ergin sen daire başkanı olduğuna göre Trgm de Kamil Zelyurt'un Daire başkanı olması yakındır.

Sözün bittiği yeri geride bıraktı
Sözün bittiği yeri geride bıraktı @Bilmem Söylesem mi söylemesem mi - 1 yıl Önce

Dinize imanınıza
Bunların soruşturması yapılıyor mu.
Soruşturma kriterleri mi değişti.
Emin olun Tiksiniyorum.

Muhendis
Muhendis - 1 yıl Önce

Ahmet Dallı kendi arzusuyla istifasini vermistir. Bence dogrulamadan haber yapmamalisiniz.

Sığırcı
Sığırcı - 1 yıl Önce

Bu bakan ve ekibi danışmanları personel genel müdürü çok işler yaptılar..hele bir araştırılsın.şimdi 3 genel müdür yardımcısı atamış günah çıkarmak için.diğer atadıkları ise asıl yapmak istediği atamalar.atanan daire başkanlarına dikkat edin..aslında asıl onlara bakın.bu kişileri gn md yrd atarlardıda çok tepki gelir diye bir düzen kurulmuş.bitkisel üretimi mahvettiler.bakan ve danışmanları tek yaptıkları şahsi menfaat..şahsi menfaat..çıkarları..tarımı bitirdiler.bakanlığı bitirdiler.çiftçiyi bitirdiler..mehdi eker bakanımızı özlemle bekliyoruz..

Bcdg
Bcdg - 1 yıl Önce

Bu bakanlıkta çince de bilsen çine tarım müşaviri olamazsın. Belçikaya atadıkları petrol mühendisi ne iş yaparrr yaptığı çevirileri kendi bile anlamıyordur. Keşke taşradan bi ziraat mühendisi atayıp yanına da bunu tercüman diye koyaydık. Hangi bi rezaleti yazalım. Alllaha havale hepsi

İLÇE MÜDÜRÜ
İLÇE MÜDÜRÜ - 1 yıl Önce

Adının önünde prof dahi yazsa bir kimse eşitleri arasından bir sınav ile atanmamışsa ona saygı duymadım, duymayacağım. NOKTAAAA

Yılmaz Yücetürk
Yılmaz Yücetürk - 1 yıl Önce

Atamaların hayırlı olmasını dileriz.

nokta
nokta - 1 yıl Önce

TRGM de BÜGEM de ortalıkta gezen koltuk ve para sevdalısı daire başkanlarını ve ekiplerini gördükçe yazık çok yazık diyorum ve en çok ta çiftçiye üzülüyorum.Ne hale geldik Allah affetsin Bakan bey ne yapsın.

Tuncay Sahin
Tuncay Sahin - 1 yıl Önce

Bakanlık ne yaparsa yapsın kimse mutlu olmuyor neden acaba herkes menfaat peşinde olduğu icinmi acaba.
Adam bakan olmuş atama yapmış kendini bilmez iki üç kişi buraya yorum yazmış sanki kendileri çok bilgili becerikli insanlar.Hersey devlet ten beklenmez azcik kafanisi çıkarın kumdan her yapılana karşı çıkmayın iftira atmayin..
Ne bakanı tanırsınız ne yardımcılarını nede danismanlarini ne menfaatleri var nereden biliyorsunuz da burada yazıp ciziyorsunuz.

Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliyoruz.
Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliyoruz. @Tuncay Sahin - 2 ay Önce

En doğrusu büyüklerimiz bilir. Atananların içerisinde Fettoş seçiciler çok diyoruz. Bilerek söylüyoruz. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar aklarlar. 15 Temmuz olduya hükümete karşı Fetöcüler yaptıya. Sanıyoruzdu ki devlet yönetim kademesine Fetöcüleri atamaz. Fetöcüleri Atanınca tepki veriyoruz kendimizce. Yoksa adam bulmuş torpilini atatmış kendini.