Tarım Bakanlığında eski Bakanın kardeşi Genel Müdürlükten alındı!

Tarım ve Orman Bakanlığı revizyon kapsamında hareketli günler geçirirken, Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü’nün de görevden alındığı ortaya çıktı. 

Tarım Bakanlığında eski Bakanın kardeşi Genel Müdürlükten alındı!
banner282

Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü, görevden alındı. Tarım ve Orman Bakanlığı revizyon kapsamında hareketli günler geçirirken, Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü’nün de görevden alındığı ortaya çıktı. 

Geçtiğimiz günlerde Gıda ve Kontrol Genel Müdürü, Eğitim ve Yayın Daire Başkanı, Rehberlik ve Teftiş Başkanı, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü görevlerinden alınmıştı. 

Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün ağabeyi Hasan Özlü, Faruk Çelik’in Bakanlığı döneminde Müsteşar Yardımcısı olarak atanmıştı. Özlü, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Müsteşar Yardımcılıkları kaldırılınca Bekir Pakdemirli tarafından Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne getirilmişti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanlış mı anlaşıldık?
Yanlış mı anlaşıldık? - 2 yıl Önce

Biz Antalya deyince, Sn Bakanım Ankara mı anladı diye aklımdan geçmiyor değil...! Tekrar yazıyorum Sn Bakanım; A N T A L Y A... Dua alırsınız, hem de çok...

çiftçi
çiftçi @Yanlış mı anlaşıldık? - 2 yıl Önce

Tarım bakanının duaya ihtiyacı yok . daha anlamadınızmı bu kadar kibirli bir insan yeri göğü sanki kendi yaratmış.ne duadan anlıyor ne haktan...bişeyde tarımdan anlamıyor.kayyum atanması gereken asıl kurumlardan

Humus
Humus @Yanlış mı anlaşıldık? - 2 yıl Önce

il müdürlüğü iki kişinin oyuncagı olmuş.

Destek...
Destek... @Yanlış mı anlaşıldık? - 2 yıl Önce

O 4 dislike ın sahibi 2 İl Müdürü Yardımcısı, 1 Şube Müdürü + İl Müdürü olsa gerek.. Hadi size destek olayım, 5. yi de ben koydum.. :))

Devrim
Devrim @Yanlış mı anlaşıldık? - 2 yıl Önce

Biri Mersin mi dedi:)

Memur
Memur - 2 yıl Önce

Taşraya gelin. Fetonun hizmet eri gibi çalışan müdürleri görün. Sözde sendikacıları görün. Ayaklar baş olmuş görün. İşe gelmeyen şube müdür vekillerini görün. Kadro peşinde koşmaktan başka iş yapmayan muavinleri görün. Feto eskilerini koruyan il müdürlerini görün. Ehliyet ve liyakatın öldüğünü görün. Hayatımız reklam oldu.

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Tarimi ehline verin. Tarimsal eğitim almamış tum idari kadrodaki herkesin gorevden alınması gerekiyor. Herkes bildigi isi yapsin

Tarık Yalçın
Tarık Yalçın - 2 yıl Önce

Darısı Tarım Kredi Kooperatifi genel müdürünün başına bir çiftci olarak bizi herşeyden soğuttu vasıfsız işten anlamaz yaşadığı memleketinde seçimde akp yi bitirmiş utansa zaten orada durmaz..Reisim biran evvel işin ehli Allah korkusu doğru birisini istiyoruz inşAllah..

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Ziraat mühendisleri ve veterinerler masa memuru degilki onların köylerde hizmet vermesi gerekli. Evrak memurluğunu lise mezunu da yapar,bunlar giçmi yurt dışına öıkmadı Avrupa'yı gezmedimi yahu el insaf

Durdumehmet er
Durdumehmet er - 2 yıl Önce

Tarım ve hayvancılık| bityor bir torba güpre 120 bir torba yem 1o6 lira olursa biter bu iş

Omar Omar
Omar Omar - 2 yıl Önce

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün kapatılmasına dair kararname şu an Cumhurbaşkanının önünde. Hatta imzalandığı bile söyleniyor. Fakat kapatılacak kuruma yeni Genel Müdür atanıyor. Anlayan beri gelsin:)))

Ahmet şeker
Ahmet şeker - 2 yıl Önce

Tarımı bu hale getirenlere herşeyden bihaber olan lara iyi olmuş