Tarım Bakanlığında atama bekleyen memur adaylarından teşekkür ziyareti!

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen memur adayları verdiği destekten dolayı Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk'ü ziyaret ederek, teşekkür ettiler.

Tarım Bakanlığında atama bekleyen memur adaylarından teşekkür ziyareti!
banner200

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda personel yetersizliğinin giderilmesi için ihtiyaç olan tüm meslek gruplarında atama yapılmasını talep etmişti. Öztürk, bu talebini de hizmet kolundaki diğer taleplerle birlikte geçtiğimiz günlerde Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye iletmişti.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nda atama bekleyen memur adayları da verdiği bu destekten dolayı bugün Öztürk'ü makamında ziyaret ederek, teşekkür ettiler. Öztürk, ziyaretle ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tarım ve Orman Bakanlığı'na atama bekleyen kardeşlerimizin temsilcilerinden beklenti ve sorunlarını dinledik. Geçtiğimiz günlerde sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye ilettiğimiz, yeni personel alımı talebimiz ve bu konudaki çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
AİDAT ALMA BAŞKANLIĞI
AİDAT ALMA BAŞKANLIĞI - 3 yıl Önce

Sevgili memur adayları kardeşler, mevcut memurlara hangi hak yada haklar kazandırmışlar ki medet umuyorsunuz? Giderler bürokratların odalarında bir iki resim çekinip dönerler. Sizinle resim çekindikleri gibi.

Bana eski başkanını söyle
Bana eski başkanını söyle - 3 yıl Önce

Toçbirsen üyeleri arasında bir anket yapsada kendi üyeleri sendikaları haklarında ne düşünüyor öğrense.
En iyi yaptıkları iş mazeret üretmek. Akparti hükümetinin başarılarını sahiplenmek ve yapmak istemedikleri işleri bakanlığın üzerine atmak. Biz uğraşıyoruz bakanlık istemiyor. Biz uğraşıyoruz başka sendikalar engelliyor. Yersen!

BOŞ İŞLER
BOŞ İŞLER - 3 yıl Önce

Kendimin dahi üye olduğu bu sendikanın yöneticileri üyelerinin hakları için çaba sarfetmemekte, sürekli yeni atanan bürokratlara çiçeklerle , hediyelerle ziyaretler gerçekleştirmekte ve sosyal medyada paylaşmakta, haktan adaletten uzak bal tutan parmağını yalar mantığı ile bakanlığın yağlı, kaymaklı işlerinde yer tutmaktadırlar. Kongre ve toplantılarını da bol yıldızlı otellerde yaparak üyelerin aidatlarını yemektedirler. Bakanlık bürokratları ile yapılan idari kurul toplantılarında kayda değer ilerlemeler elde edilememektedir. İstifa mekanizması açık ve gündemdedir.

- 3 yıl Önce

Üyeleri ve sorunlarını yok sayarak daha ne kadar gidebilirler bilmiyorum ama eninde sonunda lastik patlar. Bu kadar tepki birgün mutlaka karşılarına istifa formu olarak gelecektir.

Yeter diyen Şahsiyetsize hitab
Yeter diyen Şahsiyetsize hitab - 3 yıl Önce

Yeter diyen şahsiyetsiz mehmet efendi.Senin yaran
var sanırım.Yoksa niye için içini yiyor.Sana mı düştü bizlere akıl vermek dalkavukluk yapma hıyar

- 3 yıl Önce

mevcutta çalışanlara ne katkıları olmuş ki atama bekleyen adaylara katkıları olsun

yeterrr
yeterrr - 3 yıl Önce

tarım bakanlığı memur sayısını artırınca daha çokmu hizmet edeceğinimi sanıyorsunuz.Gidin o vatandaşa vereceğiniz aklınızı (vet. ziraat)kendinize kullanında tarım hayvancılık gelişsin

Koop sen taşeron uydurma sendi
Koop sen taşeron uydurma sendi - 3 yıl Önce

Koop sen mi ne nane bizde var ne hak arar ne iş yapar taşeron lar sürünsün taşeron uydurma sendikası


banner151

banner251