Tarım Bakanlığında 6 isim görevden alındı

Cumhurbaşkanlığı atama kararına göre Tarım ve Orman Bakanlığında görevden alma ve atamalar yapıldı. Engellenemeyen orman yangınlarının ardından Orman Genel Müdür Yardımcıları görevden alındı.

Tarım Bakanlığında 6 isim görevden alındı
banner200

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Orman Genel Müdür Yardımcıları Yusuf Şahin, Mehmet Zeki Temur ve Zekeriya Mete görevden alındı. Kararda ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 7’nci Bölge Müdürü Etem Boz, Şırnak Tarım ve Orman Müdürü Bekir Kılıç ile Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Sarıkoca, görevden alınan diğer isimler oldu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADANA
ADANA - 2 yıl Önce

Adanada teftiş raporuyla alındı, son çırpınışları

Ceyhan
Ceyhan - 2 yıl Önce

Yalan iftira zulüm sonu hüsran.
Ceyhanda idareciligi beceremediginden kaymakamın kovduğu il müdürü ha. Yazık yazık. Hani liyakat. Bütün hakkım haram olsun...

01
01 - 2 yıl Önce

Buradaki nemrut ta o koltukta biraz daha kalmak için her şeyini feda ediyor ama nafile

ADANA
ADANA - 2 yıl Önce

Ve game över müdürcük

Tuğrul vahit
Tuğrul vahit - 2 yıl Önce

Tarım Kredi Kooperatifi içinde bu değişik şart kuruma katkısı olan insanlar getirilsin işi bilmeyenler değil.Bu arada Tkk genel müdürü Belediye seçimlerimde hem kendi ilçesinde (Bozüyük) hemde Bilecik te Chp belediyesine resmen teslim edilmiştir cezaları kesilmelidir.Reis teşekkür olarak en çok oy veren şehirlerden ilgili başarılı bürokratlar seçmelidir.

Ceyhan
Ceyhan - 2 yıl Önce

Adana tarim orman il Müdürümüz çok dürüst bir müdürdur adalet yerinibulacak

Memur
Memur - 2 yıl Önce

Mersin?

bir bilen
bir bilen - 2 yıl Önce

İnanılmaz saçma bir haber olmuş. Bu genel müdürler görevden alınalı 1 yıl oluyor. Orman yangınları ile alakası yok. Araştırmadan bir habere imza atılmış.


banner151

banner251