Tarım Bakanı Pakdemirli Öz Orman-İş Sendikasını ziyaret etti

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Öz Orman-İş Sendikası Genel Merkezi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

banner255
Tarım Bakanı Pakdemirli Öz Orman-İş Sendikasını ziyaret etti
banner200

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Öz Orman-İş ziyaretine Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Bakanlık Personel Genel Müdürü İrfan İçöz ve Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey de eşlik etti.

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan’ın daveti üzerine gerçekleşen ziyarette, Bakan Dr. Bekir Pakdemirli’ye; Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Bakanlık Personel Genel Müdürü İrfan İçöz ve Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey eşlik ederken, ziyarete Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Türkyılmaz da iştirak etti.

Bakan Pakdemirli’nin Öz Orman-İş ziyaretinde Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, eski bakanlardan Prof. Dr. Sabri Tekir ve Hak-İş Onursal Başkanı, TBMM eski İdare Amiri ve Çorum eski Milletvekili Salim Uslu’nun yanısıra; Öz Orman-İş Genel Sekreteri Ali Bilgin, Genel Malî Sekreter Halil Turan ve Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya da hazır bulundu.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin Öz Orman-İş’i ziyaretinde, ülke ve dünya gündemindeki konuların yanısıra, Orman Teşkilatı ve TİGEM’de çalışan üyelerimizin talep ve beklentileri üzerinde de duruldu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 17:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Kahramanmaraşlı
Ahmet Kahramanmaraşlı - 13 ay Önce

4 dönüm kadar sulu 4 dönüm kadar da susuz yerim var. Sokağa çıkma yasağı ndan dolayı doğru düzgün bakamıyorum ailemle beraber içerisinde evimin de olduğu bağıma gitmek için izin almaya gittiğimde cks belgemin olduğunu duyunca herhangi bir izne gerek olmadığını ve ailecek gidebileceğimi söylediler fakat ben çiftçi olmama rağmen böyle bir durumdan haberdar değildim artı 3 çocuk bir hanım bir ben mecburen tek bir arabada gideceğim hakkımın ne olduğunu sadece maske takarak yola çıkabilecekmiyim. yolda ne gerektiğini nelerle karşılaşacağı mı bilmiyorum ve gerekli bilgiyi de temin edemiyorum en azından üç beş gün gidip bahçemi ekmek dikmek ve bakımını yapmak için ailemle beraber gidip gelmem gerekiyor tek başıma yetişemiyorum bana bilgi verir misiniz.

İbrahim Bozdemir iş
İbrahim Bozdemir iş - 12 ay Önce

Eskişehir ikamet ediyorum Emirdağ Örenköyde 40 fidanım var 1-5 dekar Şivan ektim sovani capalayamadim fidanları sulayamadim hani bir fidan bir insandı sulayamadim kuruyor

banner151

banner251