Tarım Bakanı Pakdemirli'den 29 Ekim mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Pakdemirli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve devletin 96'ncı yaşını en kalbi duygularla tebrik ederek, "Bizim milletimiz her tohumunda büyük ve güçlü çınarlar saklayan yüce bir millettir" dedi. 

Tarım Bakanı Pakdemirli'den 29 Ekim mesajı
banner200
banner217

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti: 

"İstiklal yolunda verdiğimiz şerefli mücadelenin şanlı bir zaferle taçlanışının 96. yılını idrak ettiğimiz bu günde, aziz milletimizin bağımsızlığa olan tutkusunu bir kere daha minnet duygularıyla yâd ediyorum. Bizim milletimiz, bütün dünya milletlerine örnek olacak bir millettir.

Yokluklar içinde varlık mücadelesi veren, yedi düvele geçit vermeyen, haksızlıklara karşı dimdik duran, mazlumların yanında saf tutup bütün zalimlere meydan okuyan, “Dünya beşten büyüktür” çıkışıyla had bildiren, “Türkiye, Türkiye’den büyüktür” hakikatiyle hudutları aşan ve büyük bir gönül medeniyeti kurmaya muktedir olan yegâne millet, bizim milletimizdir.

Bizim gönül coğrafyamız 780 bin kilometrekareye sığmaz. Bizim tarihimiz 90 yılla sınırlanamaz. Zira bizim milletimiz her dem küllerinden doğan, her tohumunda büyük ve güçlü çınarlar saklayan yüce bir millettir. Biz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda; milletimizin güçlü, çağdaş ve müreffeh bir ülke hakkından hiçbir kayd u şartta vazgeçmeyeceğiz.

Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılmak, aziz milletimizin istikbalini muhafaza ve müdafaa etmek için bugün, dünden daha çok çalışacağız.

Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bağımsızlık uğrunda can veren kahraman şehitlerimize ve gazilerimize Cenâb-ı Hakk’tan rahmet diliyor, Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda gece gündüz çalışan herkese şükranlarımı sunuyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı ve Devletimizin 96. yaşını en kalbî duygularımla tebrik ediyorum" 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 14:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlçe Müdürü
İlçe Müdürü - 1 yıl Önce

Cumhuriyet ilelebet yaşasın ve yaşayacak da... ancak şu bihaber olduğunuz “Personel Genel Müdürlüğüne” artık müdahale etmelisiniz... Ne diploması aldıklarını bilmediğimiz oradaki insanlar, sınav ile atanmış, liyakat sahibi bakanlık yöneticilerini görevlerinden istifa etmeleri için mobbing uygulayarak suç işlemektedirler. Bütün teşkilatlara sınavsız, ehliyetsiz ve liyakatsiz TORPİLLİ adamları atıyorlar. Bakanlığın çöküş sebebini burada aramalısınız sayın bakan.

HÜSNÜ ZAN
HÜSNÜ ZAN - 1 yıl Önce

MESAJDA “REİS-İ CUMHURUN SÜNNETİNE” DAHA FAZLA UYULMALIYDI, AZ OLMUŞ EKSİK KALMIŞ...

ALİ ÇAKAL
ALİ ÇAKAL - 1 yıl Önce

Bu kurum tefeci,terörist bir kurum ,özel bankalar bile bu kadar insan sömürmüyor, ya hizaya şokun bu terörist kurumu ya kapatın.

banner151

banner251