Pankobirlik ve PANŞEK Başkanından Tarım Bakanına ziyaret

Pankobirlik Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Panşek Genel Başkanı Yavuz Erence ile birlikte, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’ye ziyarette bulundular.

Pankobirlik ve PANŞEK Başkanından Tarım Bakanına ziyaret
banner282

Bakanlıkta gerçekleştirilen ziyarette, şeker pancarı tarımı ve şeker sektörünün genel durumu beklentileri ve sorunlarının çözümleri hakkında durum değerlendirmesi yapıldı. Oldukça olumlu ve samimi bir ortamda görüş alışverişinde bulunulan ziyarette sektörün sorunları ve çözüm önerileri Bakan Kirişçi’ye iletildi.

BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET

Pankobirlik Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Panşek Genel Başkanı Yavuz Erence ve Şeker Dairesi Başkanı Mümtaz Sinan ile Türk Şeker Genel Müdürü Mücahit Alkan’ın katılımıyla Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı İbrahim Yumaklı’ya da ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 4 hafta Önce

Oğluna açtığı dükkanın da Panplastın rakipleri olan Netafilm ve Akplastın ürünlerini satmak için bayilikler almalar, Konya Şekerin kendi ürettiği tohumlar dururken yabancı firmanın tohumunu getirtip satmalar. Başkan olmayımı bekledin dükkan açmak için peki, ne güzel başkansan herşey mübah, hazır pazar kurumun nüfusunuda kullandın mı oturduğun yerden çok iş yapan dürüst adaletli patron olur çıkarsın işte böyle...

Mustafa Tarhan
Mustafa Tarhan - 4 hafta Önce

Seçim gezilerinde kurumu borçlu anlatarak seçim malzemesi yapan, sonra iki üç basın toplantısı yaparak kurumun ödenemeyecek borcunun olmadığını söyleyen biri bakanla net olarak fikir değişikliği yapmadan neler konuşmuş olabilirki?
Türkiye devi bir marka argesiyle, vizyonuyla, hedefleriyle, tohumdan çatala kadar her kademesinde dünyaya örnek olmuş, konsolidede 13.sıraya girebilen bir kuruluşun, finansal okur yazar olmayan birinin anlayamadığından kaynaklı yanlış yorumlamasından sonra düzeltmiş olmasıda iyi elbette, ama zaten öyleydi torku markası ne yaptılarda düzelttiler diyede düşünmemek elde değil...

Mehmet tarhan
Mehmet tarhan - 4 hafta Önce

Türkiye’de var olan şekeri karaborsaya kimler düşürdü??

banner151