Pamuk üreticilerinin borçlarına düzenleme geliyor!

Zor bir sezon dönemi geçiren pamuk üreticilerine sevindirici haber geldi. Pamuk üreticilerin banka borçlarını ödemekte rahatlamasını sağlamak adına Tarım ve Orman Bakanlığının yeni bir paket üzerinde çalışıldığını belirtiliyor

Pamuk üreticilerinin borçlarına düzenleme geliyor!
banner200

AK Parti Aydın Milletvekilleri Rıza Posacı ve Metin Yavuz Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i makamında ziyaret ederek, Pamuk ve İncir'de yaşanılan sorunlar üzerine bilgi paylaşımında bulundu. Pamuk üreticisinin Ziraat Bankasına yapılan borç ödemelerinin değerlendirildiği görüşme için açıklama yapan Ak Parti Aydın Milletvekilleri Rıza Posacı ve Metin Yavuz'dan üreticiyi sevindirecek bir haber geldi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile yapılan görüşmelerde bu konuyu da gündeme getirdiklerini ifade eden AK Parti Milletvekilleri, üreticinin banka borçlarını ödemekte rahatlamasını sağlamak adına yeni bir paket üzerinde çalışıldığını ifade etti.

Yapılan açıklamada, "Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin'i bugün makamında ziyaret ederek Pamuk ve İncir başta olmak üzere, Aydın tarımı üzerine bilgi alışverişinde bulunduk. Bakan yardımcımız, Ziraat Bankası borçları ile ilgili pamukçuların rahatlamalarını sağlamak adına yeni bir paket üzerinde çalışmaların yapıldığını belirtti. Bilindiği gibi 4 - 6 Ekim arasında Başkan Erdoğan ve değerli bakanlarımızın da katılım sağlayacağı partimizin Kızılcahamam kampında bizde orada olacağız. Görüşülen bu konuların Kızılcahamam kampımızda da takipçisi olacağız. Önümüzdeki günlerde inşallah incirci ve pamukçu hemşehrilerimizi rahatlatacak iyi haberleri açıklayacağız" ifadelerini kullandılar.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özkan
Özkan - 2 yıl Önce

Trakya çiftcisine niye yok.ayçiçek fiyatı açıklananın 200tl aşagısında.trakyanın vekili yokmu

Borç
Borç - 2 yıl Önce

Borcunu Ödeyenlere haksızlık olmayacakmı....bu düzen hep böylemi gidecek..hali vakti yi olupta bağkurunu ödemeyenleri biliyorum nasılsa af gelir dediler sonunda geldi faizleri silindi.ana parayıda yıllar sonra taksitle ödediler....peki ödeyenlerin vebali kimin..

Cengiz kemger
Cengiz kemger - 2 yıl Önce

Nevşehir bölge si çiftçi perişan ziraat bankası borçlu biz ee çözüm getirin

MUSTAFA TAŞER
MUSTAFA TAŞER - 2 yıl Önce

ADANA,HATAY MİLLETVEKİLLERİNİN SESİ ÇIKMIYOR BİR SEÇİMDE DUYUYORUZ HATAY MİLLETİ KUZU

Hasan aylan
Hasan aylan - 2 yıl Önce

Tarim kredi koparatiflerine neden yapilandirma gelmiyor battik diyoruz bittik diyoruz neden bu sesi duyan yokk

banner151

banner251