Pakdemirli ve Koca bir araya geldi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca arasında sürpriz bir görüşme gerçekleşti. İki bakanın görüşmesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında tarım ve hayvancılıkta alınacak önlemler ele alındı.

Pakdemirli ve Koca bir araya geldi
banner200

Görüşmeyle ilgili Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler ve normalleşme sürecinin koordinasyonu değerlendirildiği belirtildi.  Açıklamanın devamında, “Salgının tarım ve hayvancılık üzerindeki etkileri, mevsimlik tarım işçilerine yönelik sağlık tedbirleri, önümüzdeki süreçte tarım üretiminin seyri ve gıda arz güvenliği ele alındı. Toplantıda ayrıca, salgın sonrası atılacak adımlar için bakanlıklar arası koordinasyon planlandı” denildi

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 16:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bakan be ya :)
Bakan be ya :) - 2 yıl Önce

Fahrettin poyrazı'da alsaydın tarım kredi içinde 2 yıldır tüm çalışanlar birbirine (dustu) girdi liyakat bozuldu kanunsuz atamalar yaptı taşeron ların kadrolarını vermedi üstüne verilmiş haklarını aldı ciftlik banka donu kurum kanunsuz atamalar ile kanunsuz faiz ile giden genel müdürler hepsine maaş soruldu fahrettin poyraz aldığı hepsi ekli maaş bodrosunu paylaşsın. Kurum içinde açığa alınan fetö personelleri F.p zamanında geri geldi adlı soruşturma yürütülemeden deliller karartıldi birçok suanki mudur daire başkanı bölge mudur mudur yrd şef kooperatif personeli fetö önce açığa sonra geri iade edildi %10 gibi küçük bir rakam atıldı asıl vatan yayınları kurim içinde kullanmadım ile duydum ülkeye hizmet etmem diyen teröristler ile dolu . Tarım bakanı F.P olma şansı yok adam mecliste vekilken bile kit komisyonunda idi taşeron lar f.p gittikten sonra kadro aldı buraya dikkat tarım kredi taşeron alamadı kadro sebepi nedir hemen açıklayın genel müdür olarak tarım kredi başına geldi geldiği gibide taşeron kadro alamadı aksine verilmiş hakları alındı ellerinden .basarisiz bir bürokrat nacizane kurumun basında tutulur hayret ediyorum.

Aranılan adam
Aranılan adam @Bakan be ya :) - 2 yıl Önce

Sampiyonnnnn goooollllllll müdürüm sizde cevher çok arada bizede gelin tigem böyle müdürlere hasret bizdede para var gel baba gel

Yeliz DURAK
Yeliz DURAK - 2 yıl Önce

Bakan bey sizler teşkilattaki art niyetli fetö kahramanlarını temizleyin, küme küme yığılmışlar paralel uzantı olarak bakanlığı yönetiyorlar, sizler oraya tedbir alın.

İlçe Müdürü
İlçe Müdürü - 2 yıl Önce

Personel gn müdürlüğünü lağvedildiği takdirde teşkilat başlar çalışmaya. Aksi takdirde kendin söyler, kendin konuşursun.

Gerçekler acı
Gerçekler acı - 2 yıl Önce

En başta personel gn md araştırmak lazım

Çalışmayan çalışan
Çalışmayan çalışan - 2 yıl Önce

Sağlık bakanı, baktı ki tarım bakanı oturduğu yerden çok sallıyor, boş boş konuşuyor, onun uyarmak istedi herhal.

Yenişehir ve Selimiye tkk
Yenişehir ve Selimiye tkk - 2 yıl Önce

Bursa yenisehir ve Selimiye tkk kooplari inceleyin yeter..inegollunun şeyinin dibinde.olan.isler

Batık ciftci
Batık ciftci - 2 yıl Önce

Yorumlara baktım herkes koltuk derdinde Allah canınızı alsın çiftçinin hali nedir vAllahi bilen yok

banner251