Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkanı Şahin'den geçmiş olsun mesajı

Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin, İran merkezli 5.9 büyüklüğündeki depremden dolayı Van’a bağlı sınır köylerimizde meydana gelen can kayıplarına ilişkin geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkanı Şahin'den geçmiş olsun mesajı
banner200

Şahin, “Türkiye-İran sınırında meydana gelen depremden dolayı Van ilimize bağlı bazı köylerimizde de hayatını kaybeden vatandaşlarımız olduğunu üzüntü ile öğrendik. Hepsine Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Genel Başkanımız Mehmet Şahin mesajının devamında şunları söyledi.

İran merkezli 5.9 büyüklüğündeki depremden dolayı sınıra yakın olan Van ilimize bağlı başta Başkale olmak üzere çevre köylerde de yıkıma ve beraberinde can kayıpları ve yaralanmalara neden olan deprem nedeniyle büyük bir üzüntü içerisindeyiz.

Bir çok yaralı ve 9 vatandaşımızın hayatına mal olan bu felakette, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza şahsım ve sendikamız adına Cenabı Haktan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 16:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Faruk
Ahmet Faruk - 1 yıl Önce

ziraat mühendisleri önce tarımı bitirdiler şimdi de hayvancılığı bitirecekler. Vatandaş aşı parasını ödeyemiyor. GPS cihazı takılacakmis hayvanlara yetiştirici komşudan borçlanıyor birde bu firmalara nasıl para yetiştirecek. Aslında onlara bu cihazdan takılsa bakanlık bunları takip eder arazide kaybolmazlar. Ha bide veterinere mesaj atacakmış bari sahibine atsın hayvancağız belki yemlemeye sulamaya gelir. whatsapp yükleyin mühendislerede mesaj atabilsin hayvancıklar.. Hani aşılar ücretsiz olacaktı... Hayvan başı 3.5 TL ödüyoruz...

banner151

banner251