Musa Demirci vefat etti Pakdemirli taziye mesajı yayınladı

Refehyol Hükümeti’nin Tarım Bakanı Musa Demirci, Hakkın rahmetine kavuştu. Hastanede bir süredir tedavi gören Demirci, bugün vefat etti. Demirci’nin cenazesi, 16 Mayıs’ta Sivas ili Ulu Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Yukarı Tekke Mezarlığında toprağa verilecek. Pakdemirli, taziye mesajı yayınlayarak, yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Musa Demirci vefat etti Pakdemirli taziye mesajı yayınladı
banner200

Refehyol Hükümeti’nin Tarım Bakanı Musa Demirci, Hakkın rahmetine kavuştu. Hastanede bir süredir tedavi gören Demirci, bugün vefat etti. Demirci’nin cenazesi, 16 Mayıs’ta Sivas ili Ulu Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Yukarı Tekke Mezarlığında toprağa verilecek. 

PAKDEMİRLİ TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Demirci'nin vefatı üzerine bir taziye mesajı yayınlayarak, "Tarım ve Köyişleri Bakanı olarak ülkemize hizmetlerde bulunan Sn. Musa Demirci'ye Allâh'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum." dedi. 

19, 20, 21’inci dönem Sivas Milletvekili olan Demirci, 28 Haziran 1996’da Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan tarafından kurulan Refahyol Hükümetinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı yaptı.
1942 yılında Sivas’ta doğan Demirci, Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Sivas Teknik Ziraat Müdürlüğü teknik elemanı ve Başmühendisliği, Kahramanmaraş ve Erzurum Teknik Ziraat Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ziraat İşleri Genel Müdürlüğü ve Genel Müdür Başyardımcılığı, Tarım Orman ve Köy işleri Bakanlığı Aydın İl Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu.
 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 12:40
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdülmecit
Abdülmecit - 1 yıl Önce

Çok donanımlı bilge bakanlarımızdan Bir şahesiti Allah mekanını cennet eylesin inşAllah

Misafir
Misafir - 1 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Dini bütünler iktidarının en iyi tarım bakanı olmuştur.

İsmail köse
İsmail köse - 1 yıl Önce

Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.

Sabır
Sabır - 1 yıl Önce

Rabbim Rahmet etsin ve Şefeatine nail etsin. Iyi adamdı şahidiz.. Guzel günde Rahmeti Rahmana kavuştu.

Ahmet durmaz
Ahmet durmaz - 1 yıl Önce

Allah rahmet eglesin ciftci dostuydu simdikiler gibi sermayenin adami degildi..

Mehmet Akkuş
Mehmet Akkuş - 1 yıl Önce

Allah c.c. rahmet eylesin

memur
memur - 1 yıl Önce

Allah rahmet eylesin.. Tabandan gelen bakanlığı ve çiftçiyi tanıyan birisi idi..Mekanı cennet olsun çok güzel hizmetleri oldu...

banner151

banner251