MHP'li vekilin ağabeyi TAGEM'e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu’nun ağabeyi Doç. Dr. İsmail Hakkı Kalyoncu Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

MHP'li vekilin ağabeyi TAGEM'e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı
banner282

Konya Selçuk Üniversitesi’nde uzun yıllar öğretim görevlisi olarak çalışan Doç. Dr. İsmail Hakkı Kalyoncu Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. TBMM Tarım ve Orman Komisyonu Başkan Vekili olarak da görev yapan Milletvekili Kalyoncu’nun ağabeyi İsmail Hakkı Kalyoncu memleketi Trabzon’da son genel seçimde MHP’den milletvekili adayı gösterilmişti.

Resmi Gazete'de bugün yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, "Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve3'üncü maddeleri gereğince İsmail Hakka Kalyoncu atanmıştır" denildi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 22:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlçe Müdürü
İlçe Müdürü - 1 yıl Önce

Milletvekili kardeşi, abisi, ablası olmayanlar ne yapacak?

mühendis
mühendis @İlçe Müdürü - 1 yıl Önce

He canım he, herkes genel müdür olacak....
Seni nereye yapalım gülüm...

Ne yapacak
Ne yapacak @İlçe Müdürü - 1 yıl Önce

Oturup derdine yanarak ağlayayıp seyredecek

Remzi
Remzi @İlçe Müdürü - 1 yıl Önce

Onlar da sokaklarda mitinglerde bağıracak cahilce körükörüne beyin yıkamanın en iyi yolu tekbiiiiir...

Adil Düzen
Adil Düzen - 1 yıl Önce

Ulkucuye güvenen yolda kalmaz çünkü ülkücü adam satmaz. Çünkü ülkücü devletin adamıdır. Bu atama paralel artıklarına kapak olsun. Teşekkürler Reis.

Hurmalar
Hurmalar @Adil Düzen - 1 yıl Önce

birilerinin gönlü hep fetöcüleri istiyor daa geçti o günler. Ülkücüyü atayanlardan Allah razı olsun. Solcu gelsin. Alevi gelsin. İş bilmeyene, sözde sendikaya sırtını dayayanlara, uyuzlara, vatan hainlerine, fetö kırıntılarına görev verilmesin.

Adil Düzen
Adil Düzen @Adil Düzen - 1 yıl Önce

Konuyu dağıtmayalım. Ülkücüler Atatürkcüdür. Sosyal demokratları hiç saymadılar. Muhafazakarlar rağbet görmez oldu. Bir daha söyleyeyim. Ülkücü Atatürkçü atamalar fetö işbirlikçilerine kapak olsun.. sonları yakındır inşAllah.

He hee
He hee @Adil Düzen - 1 yıl Önce

Sosyal demokratlar hain, İslamcilarin kafası basmaz, Atatürkçü ler olmaz ama Ülkücüler süper! Bırakın bu işleri liyakat liyakat liyakat

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

El Fatiha...

Konya
Konya - 1 yıl Önce

Tagemin gözden çıkarıldığı tescillenmiş oldu. Emekli bir öğretmen atansaydı çok daha faydalı olurdu. Geçmiş olsun diyeceğim ancak hiç de geçecek gibi değil.

Brükseldeki petrol mühendisi
Brükseldeki petrol mühendisi - 1 yıl Önce

Adam hiç değilse üniversitede akademisyenli. Araştırmanın ve tarımın ne demek olduğunu biliyor. Atandığı yer araştırma. Milliyetçi olmasından niçin rahatsız oluyorsunuz? Sayın bakanımızıın Brüksele atadığı petrol mühendisi tarım müşavirimizden niçin rahatsızlık duymuyorsunuz. Sayın editör bu konuyu araştırıp haber yapmanızıı bekliyoruz aylardır. Yoksa i am a diplomat diyen herkes yurtdışı tesilciliklerimize tarım müşaviri diye doluşucak

Ziraatci
Ziraatci - 1 yıl Önce

Meslegin icinden gelmesi camia adina sevindirici. Hocam bakanligin liyakat proplemi sizi cok zorlayacak.
Bu arada trabzonlu olup eli kalem tutan bakan gn mdr olmayan kalmiyacak sanirim

Fatih Öz
Fatih Öz - 1 yıl Önce

Mevcut genel müdür suya sabuna dokunmadı.Enstitü müdürlerinin hepsi değişmesi gerekir.Enstitülerde adamcılık dar kadroculuk almış yürümüş.Ülkücü birisi ancak bunlarla baş eder.Tebrik ediyor başarılar diliyorum.

Efsane Genel Müdür Geri Döndü
Efsane Genel Müdür Geri Döndü - 1 yıl Önce

Efsane Genel Müdür Sayın Nevzat BİRİŞİK yeniden TAGEM Genel Müdürü oldu. Tarım Camiamıza hayırlı olsun. Tarımdan haber neden haber olarak vermedi