Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Tarım İl Müdürlüğüne ziyaret

Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun Diyarbakır Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar’ı makamında ziyaret etti.

banner255
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Tarım İl Müdürlüğüne ziyaret
banner200

İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar,İl Müdür Yardımcıları Mehmet Şefik Türker,Mustafa Korkutan, Vedat Güler ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Abdulkadir Karakaş,Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Necattin Gönç Meteoroloji Genel MüdürüVolkan Mutlu Coşkun’u ve beraberindeki heyeti kapıda karşıladılar.

Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Meteoroloji Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çelik,Araştırma Dairesi Başkanı Hikmet Eroğlu ve Meteoroloji Bölge Müdürü Dursun Bozkurt’tan oluşan ekip İl Müdürü Atalar’ı ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular. İki kurumun yoğun işbirliğinin önemine değinilen ziyarette yapılan işbirliğinin ülke tarımının kalkınması açısından önemli olduğu dile getirilerek bu iş birliği ve yardımlaşmanın artarak devam edeceği vurgulandı. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
sınavla atanmış ilçe müdürü
sınavla atanmış ilçe müdürü - 2 yıl Önce

Şu genel müdürdeki kasıntıya bakar mısın? Sen gel mehdiye özel kalem müdürü ol, sonra da hooooop genel müdürlük ..... Oooohh ne ala... İsminizin önünde prof dahi yazsa herkese açık olan adil bir sınav sistemi ile atanamayan hiç kimseye saygı duymuyorum ve öyle kapının önünde orasında burasında ise hiç karşılamam. nokta

nedim güler
nedim güler - 2 yıl Önce

sayın genel müdür bakanlığın en çalışkan bürokratlarından biridir yolun açık olsun

banner151

banner251