Meral Akşener yayını kesecekler dedi besici konuşurken TRT yayını kesti!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında Ankara'da besicilik yapan bir üreticiyi kürsüye çıkararak söz verdi. Ancak bu arada ilginç bir gelişme yaşandı. Akşener, besici kürsüye çıkmadan önce “Devletin televizyonu takiptedir, birazdan yayını keserler” dedi. Besicinin konuşması sırasında TRT'nin yayını kestiği görüldü.

Yeniçağ'ın haberine göre, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Akşener’in grup toplantısında kürsüsünü çiftçilik ve besicilikle uğraşan bir vatandaşa bıraktı. Akşener, kürsüsünü verdiği çiftçiyi daveti sırasında "Devletin televizyonu takiptedir, birazdan yayını keserler" dedi, TRT bir dakika geçmeden yayını kesti. Akşener, yayın kesilmeden önce şu ifadeleri kullandı:"Hem besicilik hem de çiftçilikle uğraşan bir kardeşimiz Emre Ersoy aramızda. Devletin televizyonu takiptedir. Birazdan yayını keserler. Ama bir kez daha hatırlatmak istiyorum ki milletin vergileriyle yayın yapan TRT, önce milletin sesi olmalıdır. Korkmayın be kardeşim. Milletten milletin sözünden bu kadar korkmayın. Emre Ersoy’dan bu kadar korkmayın." 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 21:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Naci  KALAY
Naci KALAY - 1 yıl Önce

Tarım bakanı bürokratları yesin yesin şişsin, bakan bey yolsuzluk yok diyor çiftciye gap, ipekyolu ... tarım ve hayvancılıkla yapılan projelerin %60 sını senin bürokratlarınla projeyi yapanlar proje yapılmış gibi gösterilerek yiyorlar ey bakan bey yatırım yok yok yok altta hırsız çok çok çok Allah kahretsin bakanlığı

Köylü
Köylü - 1 yıl Önce

Yandaşlardan çifttçiye para kalmıyor ne yapsınlar

banner151