Malkara'da yeni bir marka doğdu: Vet Full Premiks

Durgunlar Danışmanlık Veteriner Kliniği Veteriner Hekim Ergin Durgun tarafından VET FULL PREMİKS markası ile çiftlik hayvanları için Vitaminler, Mineraller, Aminoasitler, Maya ve diğer katkı maddelerini içeren ürünler yetiştiricilerin kullanımı için satışa sunuldu. 

Malkara'da yeni bir marka doğdu: Vet Full Premiks
banner200

Firma tarafından yapılan açıklamada "ilk etapta 5 çeşit ürün piyasaya sunuldu bunların 3 tanesi 20 kilogramlık kovalarda vitaminler, mineraller, maya ve diğerler katkı maddelerini içeren FULL PREMİKS STANDART, QUALİTY ve SPECİAL olmak üzere 3 farklı içerik ve isimde üretildi. VET FULL PREMİKS GROWHT 200 gramlık ambalajlarda buzağıların sütüne katılarak kullanılan, buzağıların büyüme ve gelişimlerinin desteklenmesi, hastalıklara karşı dirençlerinin arttırılmasını sağlayan Vitaminler, Mineraller, Maya ve Mos gibi içeriklere sahip bir üründür. 

Ve son ürün VET FULL PREMİKS POSTPARTUM doğum yapan hayvanlar da iştahsızlık ve ketozis gibi hastalıklarda hem koruyucu amaçla hem de Tedaviye destek olmak amaçlı vitamin ,mineral, aminoasit ve enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan sıvı bir üründür.

Ürünlerimiz Malkara'da bulunan kliniğimizde parakende olarak satılmaktadır, ilimiz sınırları içinde sipariş veren yetiştiricilerimizin İşletmesine aracımız ile servis yapılmakta, il dışına kargo ile gönderilemektedir. Toptan olarak veya Bayilikler şeklinde Ziraat Odaları, Birlikler, Kooperatifler yem bayileri gibi hayvancılık ürünleri satışı yapan noktalara satışlarımız olacaktır. Bize ulaşmaları yeterlidir. Hayvancılık sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz." denildi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 18:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ciftci
Ciftci - 1 yıl Önce

Yorum yazılmamış hiç neden yazılmamıs? Ciftci karnını doyuramadığı için alamıyor olabilirmi acaba

banner151

banner251