Konya ve Tekirdağ’da Tarım İl Müdürleri değişti

Konya ve Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürleri değişti. Atanan il müdürleri görevlerine başladı. 

Konya ve Tekirdağ’da Tarım İl Müdürleri değişti
banner282

Konya Tarım ve Orman İl Müdürü Seyfettin Baydar görevden alınırken yerine Ali Ergin getirildi. 

Diğer yandan 5 yıldır Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevini yürüten Zekeriya Sarıkoca görevden alınarak bakanlık emrine atandı. Yerine ise Tekirdağ Gıda Labaratuar Müdürlüğünde Veteriner Hekim olan Oktay Öcal atandı. 

İki il müdürü de görevlerine başladı. 

ALİ ERGİN KİMDİR?

Konya’da 1965 yılında doğmuştur. 1991 yılında S.Ü. Veteriner Fakültesini bitirerek Veteriner Hekim ünvanı almıştır. 1991-1992 yıllarında Karaman-Kazımkarabekir İlçe Tarım Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak ve 1993 yılında İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 1993-2000 yıllarında Konya Hayvancılık Merkez Arştırma. Enstitüsü Müdürlüğünde Veteriner Hekim, Şube Şefi ve Enstitü Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2000-2004 yıllarında Veteriner Hekim olarak Konya Veteriner Kontrol ve Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde çalıştıktan sonra 2004 yılında Konya İl Tarım Müdürlüğüne, Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 2008- 2013 yılları arasında Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Konya İl Koordinatörlüğünde İl Koordinatörü olarak görevini yürüttükten sonra 2013 yılında ise Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmıştır. Evli ve 4 çocuk babası olan Ali Ergin, İngilizce bilmektedir.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 12:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
A n t a l y a . .
A n t a l y a . . - 3 yıl Önce

Antalya nın çok kıymetli müdürü; görevden alınmalar ve söylentiler etrafınızda dolanıyor.(Muğla, Adana, Konya) Bir kurşun döktürün isterseniz... Sizi kaybetmek istemiyoruz..! :))

Adama bir huzur vermediniz
Adama bir huzur vermediniz @A n t a l y a . . - 3 yıl Önce

Geldiğinden beri adamın koltuğunda gözünüz var. Ekibiyle birlikte geldiydi. Personel olmasa Ne güzel idare edecekti kurumu. Sevdicekleri ve küçük müdürcükleri ile

sınav ile atanmış müdür
sınav ile atanmış müdür - 3 yıl Önce

İsterse isminin önünde prof yazsın... Herkese açık olan bir görevde yükselme sınavı ile yapılmayan hiç bir atamaya ve atanana saygı duymuyorum.

Van Gölü
Van Gölü - 3 yıl Önce

Darısı Van’a. Hiç bir personel mutlu değil. Yerli müdürler bir süre sonra kurumu ticarethaneye/ranthaneye çeviriyor ne yazık ki!

Tarimci
Tarimci - 3 yıl Önce

Bakanlik ve genel mudurlukteki meslek disi atamalari temizlemedikten sonra bu is olmaz.

serbest kürsü
serbest kürsü - 3 yıl Önce

darısı siirtte acilen müfettiş ataması yapılması komuoyuna duyrulur.

Memur
Memur - 3 yıl Önce

Arkası gelecek.

AĞRILI
AĞRILI - 3 yıl Önce

AĞRI tarım müdürü değişsin yada yaptıkları araştrılsın

Mehmet Beşir ELMAS
Mehmet Beşir ELMAS - 2 yıl Önce

Tarım ve Orman Bakanlığına personel alımı ne zaman Mühendisler alımı 4 gözde beklemektedirler. İnşAllah sayın bakanımız PAKDEMİR liye nasip olur