Karamollaoğlu: Tarım kalkındırılmalı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hükümetin tarım ve hayvancılık politikasına yönelik açıklamalarda bulunarak, “Tarım ve çiftçi kalkındırılmalı. Ekonomi metropollerden Anadolu’ya da taşınmalı” dedi.

banner255
Karamollaoğlu: Tarım kalkındırılmalı!
banner200

Yaşanan sorunlar ile ilgili çözüm reçetelerini de sunan Karamollaoğlu, “Adalet kâmil manada tesis edilmeli. Liyakat esas alınmalı. İsraf, yolsuzluk, rant ve rüşvetin önüne geçilmeli. Sanayi ve teknolojik kalkınma öncelenmeli. Tarım ve çiftçi kalkındırılmalı. Ekonomi metropollerden Anadolu’ya da taşınmalı. Tüm bunları yapmak için ise heyecana, bilgiye, derin bilgiye, beceriye, kardeşliğe ve el ele verip çalışmaya ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSNÜ ZAN
HÜSNÜ ZAN - 2 yıl Önce

TEMEL BAŞKAN, ÇOK DOĞRU DERSİN GÜZEL DERSİN DE; BU HAYIRLI GİRİŞİMLERİ YAPACAK KADROLARI BİÇTİLER DAĞITTILAR... BIRAKIN CUMHURİYETİMİZİN KAZANIMLARININ YERLE YEKSAN EDİLMESİNİ, ADAMLAR DEVLETİN AKIBETİNİ KARARTTILAR... KISACASI MİLLETİN UMUDU DİBE VURDU... NE İSTİŞARE KALDI NE MÜŞAVERE... YALAN TALAN ZİYAN DİZ BOYU.. HESAP SORACAK ALLAHTAN GAYRI KİMSEMİZ DE KALMADI... AMMA HAZRETİN ALLAH’IN GÖRECEĞİ HESAP ÇOK ÇETİN GEÇER.. NE ESKORTLAR NE KORUMALAR NE DE ZIRHLAR ORDA BİR İŞE YARAMAZ... BEYLER BIRAKIN ARTIK KENDİ KESENİZİ TIKA BASA HARAMLA DOLDURMAYI DA ŞU ZAVALLI MİLLET İÇİN ADAM GİBİ BİR İŞLER YAPIN...

aa
aa - 2 yıl Önce

Her ilde et ve süt kurumu yapilmali

Celal Doğan
Celal Doğan - 1 yıl Önce

Tarımda çalışan herkes sağlıklı ve genç. Ayağı toprağa değen yaşlı olamaz. Evde oturan hasta olur. Etrafına hastalık yayar.

banner151

banner251