Karaman Tarım İl Müdürlüğüne Şahinbaş atandı

Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne, Çorum Tarım İl Müdürü Yardımcısı Yusuf Şahinbaş atandı.

Karaman Tarım İl Müdürlüğüne Şahinbaş atandı
banner282

Çorum Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Yusuf Şahinbaş, Karaman Tarım ve Orman İl  Müdürü olarak atandı.

Yusuf Şahinbaş kimdir?

İskilip 1968 doğumlu olan, Yusuf Şahinbaş 1997 Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü mezunu.

2014 yılından bu yana Çorum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Yusuf Şahinbaş'ın bayram sonunda Karaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak göreve başlaması bekleniyor.

Tarım şehri olan ilimize hayırlı hizmetleri olmasını bekliyor, Karaman'ın tarımda hak ettiği değeri bulmasını temenni ediyoruz.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 23:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil toprak
adil toprak - 2 yıl Önce

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, konuşmalarında https://www.iha.com.tr/haber-montroyu-deldirmeyiz-32720/ “… Zira tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemedik ve kimseye yedirmeyeceğiz. … ” sözünün çok önemli olduğuna inanmaktayım.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İl Müdürü olacakların; menfaati/çıkarı için tarıma ihanet etmeyecek, dürüst, adil, haksızlığa göz yummayan, yalancı olmayan, kamu ve kul hakkını koruyan, vicdanlı, Allah’dan korkan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyacak kişilerden atanmasını,

Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İl Müdürü olacak, menfaati/çıkarı için tarıma ihanet etmeyecek, dürüst, adil, haksızlığa göz yummayan, yalancı olmayan, kamu ve kul hakkını koruyan, vicdanlı, Allah’dan korkan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyacak kamu görevlisi Karaman veya Konya'da yok mudur?

Karaman-Konya, ikazımızı dikkate alın, Allah’a hesap vereceğiz.

sınavla atanmış ilçe müdürü
sınavla atanmış ilçe müdürü - 2 yıl Önce

SINAVSIZ HER ATAMA SIKINTILIDIR, ŞAİBELİDİR. LİYAKAT KURALINA BAĞLI OLARAK HERKESE AÇIK OLAN BİR YÖNETİCİ ATAMA SINAVI İLE ATANAMAYAN HİÇ KİMSEYE SAYGI DUYMADIM, DUY-MA-YA-CA-ĞIM. İSİMLERİN ÖNÜNDE İSTER PARTİLERDEN HERHANGİ BİR PARTİ AMBLEMİ OLSUN, İSTERSE PROF YAZSIN…

banner151