İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen asaleten atandı

Tarım ve Orman Bakanlığına yönelik atama kararları bugün Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre geçtiğimiz Ocak ayında Antalya Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne atanan Mustafa Özen’in atama kararnamesi yayınlandı. 

İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen asaleten atandı
banner282

Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü iken geçtiğimiz Ocak ayında İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü olarak İzmir’e atanan Mustafa Özen’in bugün söz konusu atamasıyla ilgili kararnamesi yayınlandı. Mustafa Özen, Antalya Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevini de uzun süre vekaleten yürütmüştü. 

Tarım ve Orman Bakanlığına yönelik atama kararları bugün Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, geçtiğimiz Ocak ayında Antalya Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne atanan Mustafa Özen’in atama kararnamesi yayınlandı. 

MUSTAFA ÖZEN KİMDİR?

1970 yılında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinin Koçaş köyünde doğdu. Koçaş Köyü İlkokulunu bitirdikten sonra ortaöğretim ve lise eğitimini Sivrihisar ilçesinde tamamlayıp 1988 yılında mezun oldu. 1988 yılı Ağustos ayında Muş ilinde memuriyet hayatına başladı. 1991 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyal Bilimler Önlisans Bölümüne, 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümüne kayıt oldu.

2000 yılında mezun olarak Ziraat Mühendisi unvanı aldı. 2007 yılında Sivas Gölova İlçe Tarım Müdürlüğüne, 2008 yılı Ekim ayında Manavgat İlçe Tarım Müdürlüğü’ne atandı. 2009 yılında Unvan Değişikliği Sınavı sonucu Ziraat Mühendisi olarak Uşak ili Ulubey İlçe Tarım Müdürlüğü’ne görevlendirildi. 2010 yılında Görevde Yükselme Sınavı sonucu İlçe Müdürlüğü unvanını alarak, Çorum İli Kargı İlçe Müdürü olarak göreve başladı. 2013 yılı Şubat ayında Antalya ili Muratpaşa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü görevine atandı.

17.09.2014 tarihinden Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde İl Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğünün 21.03.2017 tarih ve 006670 sayılı yazısına istinaden İl Müdür Vekili olarak atandı. 2020 Ocak ayında İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne atandı. Özen evli ve 2 çocuk babasıdır.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlginç
İlginç - 2 yıl Önce

1988 de henüz 18 yaşında lise mezunu olarak hangi devlet kurumunda memuriyete başlamış,imam olarakmı ??? Hangi liseyi bitirmiş,bunu yazmak zormu veya başka hangi kadroda göreve başladıysa... Askerliği ne zaman yapmış,biyografi çok eksik olmuş, 2000 de ziraat müh.ünvanı almış,2009 da ziraat mühendisi olmuş :)) aynen böyle yazıyor....

V
V @İlginç - 2 yıl Önce

Biyografi de ayrıca böyle yazılmaz. Doktor müdürlerinden de bişey öğrenememiş. Eee ne bilsin ıspartada narenciye doktorası yapan

Antalya
Antalya - 2 yıl Önce

Antalyada 75 kişiyi ilçelere sürgün gönderecekti sayın il müdürümüz

Sonra
Sonra @Antalya - 2 yıl Önce

Bakan olunca gari

mersin h.
mersin h. - 2 yıl Önce

Hayirli uğurlu olsun...Sonuna kadar hakediyor.Çok çalışkan, kaliteli, düzgün ,basarili bir insan ...Allah yolunu acik etsin

mersin
mersin @mersin h. - 2 yıl Önce

başarı olarak ne yaptı mesela ?

Adil Uçkan
Adil Uçkan - 2 yıl Önce

Benim 2 buzağı var kayliva ama dilekçe vermemişti ta giti 2021 olacak hiç verme dıhaiyiolur

banner151