İyi Parti tarım çalıştayları düzenleyecek

İyi Parti, yurt genelinde Tarım Çalıştayı düzenlemeye hazırlanıyor. İlki Adana'da düzenleyecek 'Tarımda Türkiye'nin Yönü' başlıklı çalıştayda, çiftçinin sorunlarını dinlenecek ve partinin tarım politikalarını paylaşılacak.

banner255
İyi Parti tarım çalıştayları düzenleyecek
banner200

İyi Parti, çalıştaylar kapsamında, dünyada modern tarımın geldiği nokta ve tarımdaki gelişme çizgisi ile Türk tarımının mevcut fotoğrafı, tarım kesiminin profili ve tarımda yeni hedefler masaya yatıracak.

Ziraat odaları, üretici birlikleri, kooperatifler, ticaret borsası ve üniversitelerden ilgililerin katılacağı çalıştayda, sektör temsilcilerinden sorunlarının çözümüne yönelik düşünceler de ele alınacak.

TEKİRDAĞ VE ERZURUM'DA DA ÇALIŞTAY

Parti, bu kapsamda martta Tekirdağ'da, nisanda ise Erzurum'da çalıştay yapacak.

İYİ Parti, 'Türkiye buluşmaları' faaliyetleri kapsamında 16 Ocak'ta Ankara'da 'Enerjide Türkiye'nin yönü', 24 Ocak'ta ise İstanbul'da 'Kaliteli Büyüme' çalıştayları düzenleyecek.

İYİ Parti'nin geçen hafta Antalya'daki 'İyi Belediyecilik Çalıştayı'nda partinin yerel yönetimlere bakışı ve 'iyi belediyecilik' kriterleri aktarılarak, katılımcılara belediyelere kaynak oluşturma ile imar ve ihale konularında teknik bilgiler verilmişti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fettah
Fettah - 1 yıl Önce

Ben akp liyim ama çok üzülüyorum, gerçekten çiftçi batmisdir. Neden çiftçinin sorunlarıyla ilgilenmezler, hayret . Partim ciftcide aldığı oyu kaybetmisdir. Bu ülkede partim oyu en çok çiftçiden aldı. Bu işin içinde bir iş var.

Personel
Personel - 1 yıl Önce

Devlette atil olan eski tarim yoneticilerini bu calistaya dahil edilmesini oneririm

zeki aktaş
zeki aktaş - 1 yıl Önce

Artık çiftçi ve hayvancılık yapanlar akp den umudunu kaybetti ve yeni arayışlar içine girerken tam bu anda hangi partiler çiftçinin sorunlarına parmak basarsa o partilere kayacaklar şu anda bile akp den bir milyona yakın istifalar başlamıştır bu istifaları iyi değerlendirmek partilerin elinde selamlar

Baykal güner
Baykal güner - 1 yıl Önce

Tarımı nereye götürüyor,yelken açmış gidiyor,rüzgar ne tarafa ederse,-kırmızı mercimek iki ay evvel 1 kg.3,50 kuş -bugün 5,50 krş-toptan olarak—/////——-yulaf tane iki ay evvel 1,10 krş.-bugün 1,90 krş, tane toptan olarak,//-/-verim azalmış-köylü zararına satmış,tarım çalıştayı yapsan ne olacak?

banner151

banner251