İstanbul Tarım Orman İl Müdürü asaleten atandı

İstanbul Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nü 2017'den buyana vekaleten yürüten Ahmet Yavuz Karaca'nın, mevcut göreve asaleten ataması yapıldı.

İstanbul Tarım Orman İl Müdürü asaleten atandı
banner200

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı kurum ve kuruluşlara yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Resmi Gazete kararlarına göre Tarım ve Orman Bakanlığında İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü vekaleten yürüten Ahmet Yavuz Karaca asaleten atandı. 

Ahmet Yavuz Karaca kimdir?

Ahmet Yavuz Karaca, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun olduktan sonra, Muş Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde ve İstanbul İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Şubesinde Veteriner Hekim olarak görev yaptı. 2011-2013 yılları arasında Ümraniye İlçe Müdürlüğünde İlçe Müdürü olarak görev yapan Karaca ardından İstanbul İl Müdürlüğünde, İl Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. ​İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hamit Aygül'ün başka bir göreve atanmasının ardından yerine 2017 Şubat ayında İl Müdür Vekili olarak Ahmet Yavuz Karaca vekaleten atanmıştı. Karaca, bugüne kadar görevini vekaleten yürütüyordu. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 23:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınavla Atanmış İl Şube Müdürü
Sınavla Atanmış İl Şube Müdürü - 1 yıl Önce

hangi kritere göre... neye göre... hangi yetenekle...

banner151

banner251