Gübre satışları durduruldu

Bugün döviz kurlarında yaşanan sert yükseliş gübre ve zirai ilaç piyasasını da olumsuz etkiledi. Satışlar geçici süreliğine durdurulurken, satışlar durdurulması yeni zamların da habercisi.

Gübre satışları durduruldu
banner200

Bugün kurlarda yaşanan sert yükseliş, bütün piyasaları olumsuz etkilerken, gübre firmaları da gübre satışlarını geçici süreliğine durdurdu. Tarımdan Haber yazarı, ziraat mühendisi Faik Toy, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, gübre firmalarının gübre satışlarını kapatmış diye haber aldığını belirterek, "gübrenin satışa kapatılması yeni zamların geleceği demektir" dedi. 

SATIŞLARIN DURDURULMASI YENİ ZAMLARIN HABERCİSİ!

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 18:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karşı hamle
Karşı hamle - 6 gün Önce

Market fiyatlarını Tarım Kredi Marketlerle hizaya getirdik. Gübre fiyatları arttıysa bayi sayısını artırmalıyız. Akaryakıt fiyatı artıyorsa Tarım Kredi Petrol'ü devreye sokmalıyız. Artan her ne varsa karşısına bir şube bayii açmak sorunu çözecektir diye düşünüyorum. Fahrettin Bey'den de konuya ilişkin hamleler yapmasını canı gönülden bekliyoruz. Saygılarımla

Karşı hamle
Karşı hamle @Karşı hamle - 6 gün Önce

Doğru diyorsun. Davut Arpa'yı bu işlerin başına geçirmeli. 3 senede danışmanlıktan Gn. Md. Yrd olan bir dehanın bu işleri kolayca çözeceğine eminim.

Köylü
Köylü - 6 gün Önce

Gübreyide tarım krediden ucuz satın ne kadar kolay

şmsi tasşdemir
şmsi tasşdemir - 6 gün Önce

buğdayını mısırını arpasını 1850 ye satan çiftçi şimdi bu fiyata gübre alamaz bu devran böyle dönmez dönmeyecek yakında çok büyük isyan çıkar 1 torba gübre bile alamayız ülke çok büyük kıtlığa gidacak afrika dan beter oluruz 1 akmek 10 lira olur göreceksiniz.fırıncılar ekmek 5 lira olmazsa kapatacaz diyor ekmek de bulamayacak millet

Baha
Baha - 6 gün Önce

Dolar satışı yasaklansın,yoksa bu gidişle 20 TL aşacaktır.

banner251