Gizemli hayvan ithalatı!

Geçtiğimiz yıl ithal edilen hayvanların refahı açısından tartışma konusu olan NADA gemisi, şimdi de gizemli tavırlarıyla yine gündemde.

Gizemli hayvan ithalatı!
banner200
banner217

Ciddi bir takipçi kitlesi bulunan ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken gidadedektifi’nin NADA gemisiyle ilgili paylaşımları hayvancılıkta gizemli ithalat mı yapılıyor? sorusunu akıllara getirdi. 

Brezilya’dan ithal edilen hayvanları boşaltmak için 22 Ağustos'ta İskenderun limanına yanaşan NADA gemisi, bu ithalatın duyulması üzerine limandan hemen ayrıldı. 9 gün açıkdenizde bekleyerek kendisini unutturan NADA gemisinin, önceki gün yeniden sessiz sedasız limana yanaşarak hayvan boşaltması dikkat çekti. 

Bu çelişkiye dikkat çeken gidadedetifi, NADA gemisinin yaptıkları paylaşımın ardından limandan ayrılıyormuş gibi yapıp 9 gün İskenderun’un güneyinde açık denizde beklediği ve yeniden limana yanaştığı bilgisini paylaştı. 

Gidadedektifi, NADA gemisinden hayvan indirilme anını gösteren fotoğrafları da yayınlarken, akıllara bu hayvanlar 9 gün önce neden indirilmeyerek limandan ayrıldı görüntüsü verilmeye çalışıldı sorusunu getirdi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fettah
Fettah - 1 yıl Önce

Milyonlarca üretici mağdur, piyasada yerli hayvan besleyen ler hayvan satamiyor, hala ithal, ithal, yazıklar olsun. 4 tane ithalat lobisine milyonlarca üreticiyi tercih ediyorlar . Ama emin olunuz, bu üreticiler size öyle bir ders verecek ki,

Zaza
Zaza - 1 yıl Önce

Bitirdiniz turkiyedeki hayvancılığı.lanet olsun

Veli
Veli - 1 yıl Önce

İthal edin edin. Sizinde sonunuz yaklaştı, bu hesap birgün sorulacak

Çiftçi Yani modern küle
Çiftçi Yani modern küle - 1 yıl Önce

Biz hayvanlarımızı satamıyoruz borcumuzu üdiyemiyoruz peraşanız hala ithal ediyorlar bu izni verenler bu dünyada perişanlık peşlerini bırakmasın ve ahirete cennet yüzünü gütmesin inşaAllah

İlker
İlker - 1 yıl Önce

Hayvan ithalatını illaki yapılacaksa et ve süt kurumu tarafından yapılmalı. Yoksa küçük besici ezilir.

20 yıllık hayvancı
20 yıllık hayvancı - 1 yıl Önce

beni bitirdiniz sizi Allah u tala ya sevkediyorum, hesap sandıkta sorulacaktır.

mahir
mahir - 1 yıl Önce

bulkede aslında sığır çok ne gerek var italata miloylarca sığır var

asdasdsa
asdasdsa - 1 yıl Önce

Hala neden ağlıyorsunuz arkadaş hem yapıyorsunuz hem ağlıyorsunuz hemde gidip bir daha oy veriyorsunuz.... Kusura bakmayın hoşunuza gidiyor demek ki =) Bunların amacı sizi bitirmek zaten hala anlayamadınız mı ? Sizden boşalan alanları da araplara suriyelilere verecekler ki adamlar ekmek yesin yesin ki türkiye coğrafyasında kalsınlar. sonrada bizi birbirimize vurdursun kırdırsınlar

banner151

banner251