Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik paneli

Ankara Congresium'da 31 Ekim - 03 Kasım tarihleri arasında yapılacak Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 2 Aralık'ta Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik konulu bir panel düzenlenecek.

banner255
Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik paneli
banner200

31 Ekim-03 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Congresium'da düzenlenecek olan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 02 Kasım Cumartesi günü saat 13:00'de “Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik” konulu bir panel düzenlenecektir. Tarım Kredi Kooperatifi iştiraki olan TARNET'in düzenlediği ve Melek Yatırımcı'dan Ali Rıza Babaoğlan'ın moderatörlüğünü üstleneceği panelde Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz'ın yanı sıra, tarım makinelerinin geleceği konusunda TARMAKBİR Genel Sekreteri Selami İleri, milli tarım teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik girişimcilik ve "start-up"lar için yapılacak çalışmalar konusunda İTÜ Arı Teknokent Genel Müdürü Deniz Tunçalp ve köylerin akıllı tarımla buluşmasının gelecekteki önemi konusunda Tabit Kurucu Ortağı Tülin Akın konuşmacı olarak yer alacak.

Fuar kapsamında düzenlenecek bir diğer panelde ise Geleceğin Mesleği Tarım konusu ele alınacak. Erkan Dilaveroğlu'nun moderatörlüğünü üstleneceği panelde Tanfer Dinler, Doç. Dr. Ufuk Türker, TARMAKBİR Akademik Danışma Grubu Üyesi Doç. Dr. A. Behiç Tekin ve Kerem Erikçi yer alacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSNÜ ZAN
HÜSNÜ ZAN - 1 yıl Önce

TÜRKİYE TARIMI TEPETAKLA GİTMİŞ, ŞANZIMAN DA DAĞILMIŞ DEFRANSİYEL DE... UTANMAZ VE ARLANMAZ BİR AKBABA GÜRÛHU DA ÜŞÜŞMÜŞ TÜRK TARIMININ ÜSTÜNE, ACABA BİRAZ DAHA NASIL KOPARIRIM NASIL ARAKLARIM HESABINDA... EYYY TKK’NIN TESCİLLİ SÜLÜN OSMANLARI, CEHENNEM BİLE SİZİ KUSACAK, İSTEMEYECEK... YEDİNİZ YEDİNİZ DOYMADINIZ BE İMAMHATİP KAÇKINLARI...

Mükerrem Emiraloğlu Gümüşhane
Mükerrem Emiraloğlu Gümüşhane - 1 yıl Önce

Çok güzel düşünülmüş bir proje

banner151

banner251